CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Oppo Find X2 Pro

Obaly pre Oppo Find X2 Pro


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Oppo Find X2 Lite, Oppo Find X2 Neo, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly na smartfón OPPO Find X2 Pro najvyššej kvality

Telefóny OPPO Find X2 Pro síce majú displej vybavený ochranným sklom Corning Gorilla Glass, ale ich zadná a bočné strany podobnú ochranu od výroby nezískali. Práve preto je vhodné, aby ste na svojom zariadení neustále nosili ochranný kryt z odolných materiálov. Kryt na OPPO Find X2 Pro totiž dokáže veľmi efektívne predchádzať škrabancom, ryhám, odreninám či preliačeniam na mobile. Navyše je odolný aj voči vlhkosti, prachu a iným nečistotám, ktoré cez neho nepreniknú. Obal slúži taktiež ako módny dizajnový doplnok. Napovie okoliu o štýle svojho majiteľa a doplní každý jeho outfit do dokonalosti.

Vyberte si štýl krytu na OPPO Find X2 Pro

V e-shope etuo.sk máte stovky možností, ako si vybrať ten najvhodnejší obal na telefón OPPO Find X2 Pro. Možnosťou, ktorú si v poslednej dobe volí najviac našich zákazníkov, sú obaly zo série Soft Flex Design. Nájdete medzi nimi silikónové kryty v rôznych farbách, ktoré si doladíte podľa svojich predstáv rôznymi obrázkami na zadnej strane. Farebný silikón môže na zadnej strane zdobiť napríklad mramorová potlač so zlato trblietavými fragmentami, kvetinami v pastelových farbách alebo abstrakcie z akvarelu. Pokiaľ sa naopak rozhodnete, že sa vám páči vybraný motív, ale viac by sa vám k nemu hodila iná farba krytu, jednoducho nájdite perfektnú kombináciu v našom výbere a užívajte si presne to, čo sa vám najviac páči. Ak sú na vás silikónové obaly s potlačou „silnou šálkou kávy“, siahnite po jednoduchších modeloch kolekcie Soft Flex. Jednofarebné silikóny sú tu dostupné v mnohých moderných odtieňoch podľa najnovších trendov. Ak si však predstavujete takmer neviditeľnú, ale stále veľmi účinnú ochranu, ideálnym riešením pre vás budú obaly Ultra Slim. Tie mobilu OPPO Find X2 Pro nepridajú ani milimeter navyše a vďaka svojej transparentnosti dajú vyniknúť hlavne dizajnu samotného zariadenia pod nimi. Pre minimalistov, ktorí si chcú občas dopriať aj trochu farieb, sú tu potom silikónové kryty na mobil v skupine Ultra Slim Design. Sú plne transparentné, avšak na ich zadnej časti nájdete motívy lúčnych kvetov, mystických lesných zvierat, šťavnatého ovocia, obľúbených cestovateľských destinácií alebo lapačov snov v boho štýle.

Vytvorte si obal na mobil OPPO Find X2 Pro sami

Že si pri výbere obalu na mobil neviete dať rady a úplne najradšej by ste vlastnili niečo trochu originálnejšie? Tak potom si svoje puzdro vytvorte sami. Obaly s vlastným motívom sú čim ďalej tým obľúbenejšie aj vďaka tomu, že si na nich môžete dať akýkoľvek obrázok seba a svojich blízkych a vytvoriť tak veľmi praktický predmet (alebo darček), ktorý zároveň pôsobí osobne a jedinečne. Svoj kryt si vytvoríte v online editore na týchto stránkach a zvládnete to celkom bez sťahovania akéhokoľvek softvéru či aplikácie. Postup je veľmi jednoduchý, intuitívny a celá tvorba sa stane veľkou zábavou. K fotografii totiž môžete pridávať texty, ďalšie obrázky, svoje obľúbené farby alebo si vytvoriť rovno fotokoláž. Kryty s vlastným motívom na OPPO Find X2 Pro môžu taktiež slúžiť ako motivačná nástenka, kde si budete vizualizovať svoje sny a priania.

OPPO Find X2 Pro: Profesionál na vysokej úrovni

Ako prvé vás pri tomto smartfóne iste zaujme krásny, veľký a výkonný displej. S uhlopriečkou až 6,7 palcov disponuje rozlíšením 1440 x 3168 pixelov a ochranným sklom Corning Gorilla Glass. Užijete si s ním aj fotenie na trojitom fotoaparáte v rozlíšení snímačov 48 MPx + 8 MPx + 2 MPx + 2 MPx. Predná selfie kamera naviac dosahuje až neuveriteľných 32 MPx pre tie najlepšie a najprepracovanejšie zábery. Výhodou sú HDR mód, BSI senzor, výkonný blesk aj Slow-Motion nahrávanie. Tento smartfón sa môže okrem iného popýšiť aj výkonnou batériou s kapacitou 4260 mAh, s ktorou pokojne vydržíte bez potreby nabíjania celý deň aj noc.