+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OPPO Find X2 Neo

Obaly pre OPPO Find X2 Neo


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony OPPO Find X, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Vyberte svojmu OPPO Find X2 Neo obal

Máte radi svoj mobil OPPO? Neváhajte a zabezpečte mu ochranu. Ak mu chcete predĺžiť životnosť, budete potrebovať obal na mobil, ktorý vaše zariadenie ochráni pred škrabancami na displeji, odreninami od kľúčov alebo iných predmetov. Váš mobil OPPO Find X2 Neo ohrozuje aj bežné každodenné používanie. Stačí jeden nepatrný pohyb a telefón môže z ničoho nič skončiť na zemi. Výsledok? Bez krytu alebo puzdra môže byť váš telefón nenávratne poškodený. Týmto a podobným ťažkostiam spojeným s používaním mobilu sa dá jednoducho predísť s odolnými obalmi na mobil.

Nielen ochrana ale aj dizajnový prvok

Puzdier na mobil sa denne predajú tisíce. Obaly, kryty a puzdrá majú nielen bezpečnostnú úlohu, ale aj dizajnovú. Kedysi ste si mohli vybrať univerzálne sivé alebo čierne kryty, dnes sú na trhu státisíce rôznych farebných krytov v rôznych materiálových prevedeniach, tvaroch, typoch a textúrach. Nie je ničím výnimočným nájsť obaly pre mobily OPPO Find X2 Neo s trblietkami alebo s trendy potlačou, moderné sú tiež obaly s mottami, obrázkami prírody, štýlové puzdrá s nápaditou grafikou i decentné, elegantné kúsky. Je len na vás, akému obalu dáte prednosť.

Ušetrite vďaka obalu tisíce!

Stalo sa vám už, že po páde sa displej vášho telefónu rozbil alebo praskol natoľko, že už ho nebolo možné naďalej používať? Vyhnite sa podobným problémom s vaším telefónom OPPO Find X2 Neo. Niet nad prevenciu. Vďaka obozretnosti si nebudete musieť kupovať nový mobilný telefón zakaždým, keď sa na ňom objaví nový škrabanec. Čo by ste povedali na to, keby vám mobil slúžil od kúpy až do momentu, kedy ho budete chcieť vy sami vymeniť? S puzdrami na mobil predĺžite svojmu zariadeniu životnosť až o niekoľko rokov. Vďaka puzdrám z ponuky na Etuo.sk vám telefón OPPO Find X2 Neo vydrží pokojne niekoľko rokov.