+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OPPO Find X2 Lite

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Zažite výhody kvalitného puzdra na OPPO Find X2 Lite

Kvalitné obaly na telefóny vám prinášajú množstvo výhod, nad ktorými ste možno ešte ani neuvažovali. A neskrývajú sa iba v cene alebo v ušetrených nákladoch na opravy či výmenu jednotlivých častí telefónu. Je toho totiž omnoho viac. Kryty od etuo.sk sú ako stvorené pre ochranu povrchu tela smartfónu. Neprepustia k nemu škrabance, vrypy, preliačiny, odreniny, ale ani vlhkosť, prach či iné nečistoty. K tomu taktiež presne zapasujú na váš telefón OPPO Find X2 Lite nielen svojimi rozmermi, ale aj výrezmi na fotoaparát, reproduktory, senzor odtlačkov prstov či externé príslušenstvo, ako sú slúchadlá alebo nabíjací kábel. Nikdy vás tak neobmedzia pri používaní skvelých funkcií vášho mobilu. Každý kryt ochraňuje zadnú aj bočné strany vášho smartfónu a taktiež displej. Pri knižkových či flipových obaloch sa to považuje za samozrejmosť, silikónové obaly však môžu na prvý pohľad klamať svojou kompaktnosťou. Ich okraje totiž o pár milimetrov presahujú okraj displeja, takže bránia dotyku s rovnými povrchmi. Ani pri páde na chodník či na podlahu tak nedochádza ku kontaktu a obrazovka je tak absolútne v bezpečí od poškodenia či rozbitia. Obaly sú účinné nielen zo svojej vnútornej strany, ale aj navonok. Ich tlač je vyrábaná pomocou bodovej technológie, a tak dlhodobo odoláva oterom, vyblednutiu, zmenám farieb aj UV žiareniu. Svoj kryt na OPPO Find X2 Lite budete môcť v pôvodnom stave používať po celé mesiace a roky. Nehovoriac o tom, že ich čistenie je veľmi jednoduché – stačiť vám bude prúd tečúcej vody, vlhká handrička alebo poprípade dezinfekčný gél.

Skvelý dizajn podľa vášho výberu

Výhody našich obalov už poznáte. Ak ste sa však pre nich rozhodli, mali by ste si vybrať aj ten najvhodnejší dizajn. Možno to totiž neviete, ale obal telefónu o človeku veľa napovie. Napríklad minimalistom rozhodne odporúčame siahnuť po nenápadných, ale veľmi odolných transparentných krytoch vyrobených z flexibilného silikónu. Tieto obaly nepridajú telefónu ani centimeter navyše a nechajú v pnej kráse vyniknúť originálny kryt vášho smartfónu. Ak na druhú stranu hľadáte niečo výraznejšie, iste vám ulahodia kryty z kolekcie Etuo Design Case. Nájdete medzi nimi silikónové kryty s potlačou imitácie mramoru či zvieracej kože, dreva alebo kameňov či iných prírodných materiálov. Veľmi obľúbené sú vzory kvetov, listov či vtáčích pier, rovnako ako motivačné nápisy a pásy zlatých, strieborných alebo bronzových trblietok. Ak ste skôr prírodný typ, iste oceníte drevené obaly s krásnymi kresbami dreva či korkové kryty, pri ktorých si môžete zvoliť nielen vzor korku a motív vyrazený na zadnej strane, ale aj farbu vystužených rámov obalu. Ak sa neviete rozhodnúť, dizajn svojho krytu si môžete vytvoriť aj sami. Stačí vám k tomu vaša vlastná fotografia a pripojenie k sieti. V našom online editore veľmi jednoducho spracujete svoju fotografiu, presuniete ju, pridáte k nej písmená či ďalšie obrázky a rámy, skontrolujete a potom už len zašlete k nám. Váš originálny obal príde v tej najlepšej kvalite do niekoľkých dní. Týmto spôsobom môžete prekvapiť aj svojich blízkych, pre ktorých bude personalizovaný kryt veľmi praktickým a zároveň osobným darčekom.

OPPO Find X2 Lite: príjemný spoločník na každý deň

Objavte kúzlo prepracovanej odľahčenej verzie telefónu rodiny OPPO Find X2. Tento smartfón s prívlastkom Lite sa môže popýšiť krásnym 6,4-palcovým displejom v rozlíšení 1080 x 2400 pixelov a ochranou skla Gorilla Glass odolného voči poškodeniu. Získate s ním aj výkonnú batériu s kapacitou 4025 mAh, s ktorou pokojne vydržíte bez potreby nabíjania celý deň aj noc. Pri nabíjaní navyše využívate rýchle nabíjanie, aj keď bez možnosti bezdrôtového nabíjania. Môžete s ním počúvať aj rádio alebo zapojiť slúchadlá do 3,5 mm audio jacku. To všetko zabalené do krásne prepracovaného dizajnu, z ktorého sa vám ani vášmu okoliu nebude chcieť odtrhnúť oči.