Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Oppo A94 5G

Obaly pre Oppo A94 5G


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Oppo A94, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Nový must have: odolný obal na smartfón

Kvalitné kryty na telefóny Oppo A94 5G by sa mali stať samozrejmosťou. Dôvodov je hneď niekoľko. Hneď prvým je ochrana vášho telefónu pred nárazmi a pádmi na zem. Vďaka obalu na mobil sa k vášmu zariadeniu nedostanú žiadne vrypy, škrabance, odreniny ani praskliny, ktoré ho inak nepekne zdobia po celú ďalšiu dobu používania. Obal ďalej pôsobí ako štít pred vlhkosťou, nečistotami aj usadeným prachom. Okrem toho, že vás ochráni od vonkajšieho poškodenia, stará sa aj o krehké vnútorné komponenty telefónu. Pôsobí totiž ako extra vrstva, ktorá absorbuje energiu nárazu. Tak sa nárazy a otrasy tlmia a nepoškodzujú komponenty mobilu. Tie si môžu v pokoji fungovať ďalej presne tak, ako to bolo navrhnuté. Váš mobil vydrží dlhšie a v omnoho lepšej kondícii.

Ako si vybrať dokonalý obal na smartfón Oppo A94 5G

Keďže vám na stránkach etuo.sk ponúkame viac, ako 200 obrázkov, motívov a farieb krytov na váš Oppo A94 5G, chceme vám tiež poradiť, ako si z toho množstva vybrať ten pravý obal pre vás. Dokonalý kryt na telefón totiž nemá len skvele chrániť pred poškodením, špinou a vlhkosťou, ale má aj dokonale vyzerať. Mal by napovedať niečo o vašej povahe a osobnosti a hlavne by ste sa s ním mali hneď od začiatku dokonale zžiť. Na svoj obal sa totiž budete pozerať asi tak 20krát za deň. A pravdepodobne aj viac. Práve preto je ideálne, pokiaľ si vyberiete také puzdro na Oppo A94 5G, ktoré vám dokáže vykúzliť úsmev na tvári alebo vám spraviť lepšiu náladu. Prezrite si teda celú našu ponuku a dajte na svoj „čuch“. Že sa vám hneď zapáčili mramorové obaly v tmavých farbách doplnené o zlaté pásy? Potom si jeden hneď objednajte! Je možné, že vás však skôr zaujmú jemné prírodné motívy kvetov a stromov v pastelových farbách. Pre kreatívne a energické duše tu máme abstraktné akvarelové maľby so zlatými trblietkami a minimalistom sa skvele hodia naše jednoduché motívy alebo krátke vtipné nápisy. Ak ste dušou aj telom cestovateľ, iste vás zaujme naša kolekcia známych cestovateľských destinácií, kde nájdete napríklad Eiffelovu vežu alebo Sochu slobody. A ak ste zas milovníkom športu, vyberte si puzdro s obrázkom futbalovej lopty, bežeckých topánok, hokejového zápasu alebo profi bicyklov. Jednoducho siahnite po tom, k čomu vás najviac ťahá srdce a čo si nájde využitie v každej príležitosti.

Kryty s vlastnými motívmi na Oppo A94 5G sa nosia

Pokiaľ máte na svete najradšej svoju rodinu a blízkych a chcete ich nosiť neustále pri sebe, nie je nič jednoduchšie, ako si vybrať možnosť „vytvoriť kryt s vlastným motívom“. Na tento obal si môžete navrhnúť svoju vlastnú fotografiu z galérie a spraviť si tak z telefónu dokonalý rámček na obľúbenú fotku. Na svoj obal si môžete dať fotku svojich detí alebo najlepších kamarátok, svojej drahej polovičky, domáceho miláčika alebo obrázok z dovolenky. Ak si prajete využiť svoj mobil ako motivačnú nástenku, nič vám nebráni v tom dať si na obal fotku vysnívaného domu, auta, partnera alebo práce. Pri každom pohľade sa tak uistíte vo svojej ceste a svojom cieli. Kryt si môžete doplniť aj textovými odkazmi, mottom alebo úryvkom obľúbenej piesne. Doplníte ho o farby, ďalšie motívy a už si len počkáte, kým vám domov príde hotový výsledok z našej etuo dielne.

Oppo A94 5G pre mladých a krásnych

Moderný smartfón Oppo A94 5G ako stvorený pre mladých používateľov prináša všetky funkcie, ktoré počas svojho dňa potrebujete: pripojiteľnosť na 5G sieť, skvelý fotoaparát s hlavným objektívom v rozlíšení 48 MPx, 8 MPx širokouhlou šošovkou a dvomi 2 MPx senzormi doplnený o 16 MPx selfie kameru či plynulý operačný systém Android 11. Ako bonus získate aj prepracovaný dizajn telefónu, možnosť platieb telefónov pomocou technológie NFC či odomykanie pomocou senzoru odtlačkov prstov.