+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OPPO A94

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kvalitný obal ako základ ochrany smartfónu

Vedeli ste, že mnohí z nás svoj telefón denne rozsvietia aj 150-krát? Predstavte si, ako často tak musíte svoje zariadenie vyberať z kabelky, vrecka nohavíc alebo z pracovného stola. Každá táto manipulácia prináša isté riziko – smartfón pri nej môže vypadnúť z rúk, oškrieť sa alebo inak poškodiť. O mastných odtlačkoch prstov, špine, prachu, vlhkosti a ďalších nečistotách nehovoriac. Práve preto je potrebné myslieť na ochranu ešte predtým než sa telefónu niečo stane. Veľmi vhodným riešením sú kvalitné obaly na telefón OPPO A94, ktoré ochránia nielen telo telefónu pred mechanickým poškodením, ale zároveň tlmia aj nárazy dostávajúce sa k vnútorným komponentom. Dokážu tak ochrániť telefón až o 80 % lepšie ako kryt telefónu od výrobcu zariadenia. S krytom na svoj mobil tak stavíte na istotu, bezpečie a pocit dobre investovaných financií. Súhlasíte? Zistite, aké ďalšie výhody vám puzdrá na smartfón OPPO A94 prinášajú.

Výhod obalov na telefóny je mnoho

Bez obalu je váš smartfón OPPO A94 nechránený rovnako, ako vaša koža bez opaľovacieho krému na ostrom slnku. Je náchylnejší k oškretiu, ryhám, vrypom aj preliačeninám. Kvalitný obal perfektne sadne na váš mobil a ochráni ho zo všetkých strán. Pokiaľ nepoužívate knižkový obal, ktorý dookola obalí váš mobil, nič sa pritom nedeje. Aj silikónové kryty, ktoré na prvý pohľad chránia mobil len zo zadnej strany, majú bočné strany pretiahnuté o pár milimetrov nad displej. Tak ho chránia pred kontaktom s rovným povrchom. Mobil tak môžete pokladať na rovné povrchy bez rizika poškodenia či odretia obrazovky. Každý kryt na telefón OPPO A94 naviac perfektne zapasuje na zariadenie svojimi rozmermi aj presnými výrezmi na externé komponenty. Voľný tak budete mať nielen fotoaparát a senzor na odtlačky prstov, ale aj nabíjací port či slot na slúchadlá. Získavate vďaka tomu istotu, že vás kryt nebude obmedzovať vo využívaní unikátnych funkcií vášho smartfónu. Obaly sú plne odolné voči vlhkosti, zmoknutiu alebo ušpineniu. V prípade, že ich potrebujete očistiť, ich jednoducho zmyjete pod prúdom tečúcej vody alebo umyjete vlhkou handričkou či dezinfikujete gélom. Všetky obaly s potlačou sa vyrábajú na základe najkvalitnejšej tlače bodovou metódou, ktorá je šetrná k povrchu a zároveň toho vydrží naozaj veľa. Napríklad pôsobenie UV žiarenia, vlhkosť aj otery. Aj kryty s potlačou tak vyzerajú ešte dlho ako v deň, keď ste si ich prvýkrát nasadili na telefón.

Štýl obalu na OPPO A94 podľa toho, čo máte radi

Vyberte si vzhľad svojho krytu na OPPO A94 tak, aby vás potešil každý jeden pohľad. Pre minimalistov sa skvele hodia transparentné kryty, ktoré na telefóne pôsobia ako druhá koža a sú takmer neviditeľné. Poskytujú však vysoký stupeň ochrany a nechajú dokonale vyniknúť dizajn vášho telefónu. Do posledného detailu si môžete doladiť aj obal na telefón z kolekcie Soft Flex Design. Je vyrobený z jemného silikónu a okrem toho, že je dostupný v mnohých prevedeniach, si môžete vybrať aj z niekoľkých odtieňov bočných strán krytu. Obľúbeným kúskom je napríklad mramorový kryt s jemnými ružovými okrajmi. Mňam! Milovníci klasiky potom môžu staviť na jednoduchý kryt série FlexMat Case vo svojej obľúbenej farbe.

Spoľahlivý spoločník OPPO A94

Smartfón OPPO A94 šetrí váš čas a dokáže sa perfektne prispôsobiť vášmu životnému štýlu. Už na prvý pohľad zaujme svojim 6,43-palcovým displejom ochráneným odolným sklom Gorilla Glass 5 s rozlíšením 2 400 x 1 080 pixelov a bočným výrezom pre 16 MPx selfie kameru. Ponúka aj veľmi výkonnú zadnú kameru, ktorá všetky obrázky vyfotí dokonale či už ide o makro snímky alebo naopak scenériu. Rozlíšenie 48 + 8 + 2 + 2 MPx sľubuje skvelý fotografický zážitok. Telefón OPPO A94 má zabudovanú funkciu bezkontaktných platieb NFC a je pripojiteľné na 5G sieť. Nudiť sa s ním teda rozhodne nebudete!