+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OPPO A93 5G

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Prečo na ochrane pomocou obalu na OPPO A93 5G záleží

Dôvodov, prečo by ste mali používať ochranný obal na telefón OPPO A93 5G, je hneď niekoľko. Ochráni vás totiž pred poškodením telefónu vplyvom nárazov, ostrých predmetov, vody, UV žiarenia alebo nečistôt. Nemusíte tak potom míňať drahocenný čas ani peniaze opravami. Kryt pomáha udržiavať hodnotu vášho zariadenia po celý čas jeho používania. Keď svoj telefón časom chcete vymeniť za nový telefón a predať ten starý, nie je nič jednoduchšie. Nepoškodené zariadenia sa omnoho lepšie a rýchlejšie predávajú. Naviac nikto nie je rád, keď sa mu telefón, do ktorého investoval nemalé prostriedky hneď v prvých dňoch používania poškriabe alebo sa na ňom vytvoria ryhy. S obalom máte jednoducho istotu bezpečia telefónu nech sa deje čokoľvek. Stačí si len vybrať kvalitný model a používať ho dennodenne.

Vhodný typ obalu ako základ ochrany

Na výbere typu obalu na váš telefón záleží. Zvoliť si totiž môžete hneď z niekoľkých variant, ktoré úplne ovplyvnia nielen dizajn, ale aj spôsob používania vášho telefónu. Ak si zvolíte knižkové puzdro, dá sa totiž očakávať, že jeho otváranie a zatváranie budete musieť praktikovať niekoľkokrát za deň – pri fotení, telefonovaní či odpovedaní na maily. Na druhú stranu je toto puzdro ideálnym riešením čo sa týka bezpečnosti. Kupujete si s ním totiž 2 v 1. Nielen ochranu na zadnú stranu displeja a jeho bočné strany, ale aj puzdro na prednú stranu mobilu a displej. Toto riešenie navrhujeme vždy používateľom, ktorí vedú rýchlejší štýl života, veľa cestujú, majú dni nabité pracovnými, voľnočasovými alebo rodinnými záležitosťami. Knižkové puzdrá na OPPO A93 5G sa dajú taktiež používať ako praktický stojan na telefón pri sledovaní filmov alebo seriálov či pri videohovoroch. Ich výhodou je, že sa skladajú z niekoľkých vrstiev, a tak do nich pokojne môžete uložiť aj osobné drobnosti, napríklad platobnú kartu. Silikónové kryty sú potom kompaktnejším riešením vhodným pre tých, ktorí sú zvyknutí svoj mobil nosiť v obtiahnutých džínsoch alebo napríklad vo vrecku saka. Nepridajú telefónu ani gram naviac, sú veľmi štýlové a odolné. Netreba však pri nich zabúdať na to, že je potrebné doplniť ich ešte o ochrannú fóliu na displej alebo tvrdené sklo. Len týmto spôsobom bude zariadenie 100 % ochránené zo všetkých strán. Ak hľadáte tú najsilnejšiu ochranu proti nárazom aj do extrémnejších podmienok, pomôže vám karbónové puzdro alebo obaly typu „bumper“ pôsobiaci ako nárazník . Neprepustí k vášmu telefónu totiž nijaké vibrácie ani nárazy, a tak odolá takmer akémukoľvek zachádzaniu.

Dizajn obalu na OPPO A93 5G stokrát inak

Ak ste si vybrali typ krytu, prichádza na rad voľba jeho dizajnu. V e-shope etuo.sk nájdete desiatky stovky možností od veľmi jemných a romantických krytov cez nápadité modely až po odolné, strohejšie či minimalistické kúsky. Veľmi obľúbenou sa u nás stala kolekcie Etuo Design Case, v ktorej nájdete množstvo moderných obalov s mramorovými vzormi doplnenými o motívy zlata, motivačné nápisy na každý deň alebo pastelové farby lúčnych kvetov. Výber je len na vás.

Oppo A93 5G: Všetko, čo si od moderného zariadenia prajete

Zariadenie Oppo A93 5G prichádza na trh s najnovším operačným systémom Android v11 a čipsetom Qualcomm Snapdragon 480. Doplňte si tieto skvelé prvky ešte o ďalšie jedinečné vybavenie a získate skvelý telefón za neprekonateľnú cenu. Tento smartfón je pripravený na pripojenie k 5G sieti a budete tak s ním môcť surfovať neobmedzenou rýchlosťou. Naviac ho poháňa batéria s veľkou kapacitou, s ktorou vám vydrží pokojne aj niekoľko dní. Výhodou je aj krásny 6,5-palcový IPS LCD displej s rozlíšením 1080 x 2400 bodov a obnovovacou frekvenciou 90Hz. Zadný trojitý fotoaparát je vybavený rozlíšením 48 MPx čo sa týka hlavného objektívu a dopĺňajú ho 2 + 2 MPx senzory hĺbky a makra. Selfie fotoaparát má potom rozlíšenie 8 MPx.