+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OPPO A91

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Puzdrá a kryty na smartfóny OPPO A91

Nejde o to, či svoj mobil najčastejšie držíte v ruke alebo ho nosíte v kabelke spolu s množstvom ďalších vecí. V jednom i v druhom prípade je vystavený celému radu nebezpečných situácií a rizík. Tie sa môžu neblahým spôsobom podpísať na jeho vzhľade či celkovom fungovaní. Určite ste už videli, ako vyzerá mobil s prasknutým displejom, odreté rohy, puknutý kryt či rôzne iné podobné následky nepríjemných nehôd. Každá z nich by pritom mohla dopadnúť lepšie, alebo dokonca úplne bez následkov, ak by bol daný mobil chránený vhodným obalom. Vybrať si obal, ktorý bude nielen chrániť telefón, ale zároveň aj reprezentovať vás a vašu osobnosť, nemusí byť také zložité. V prvom rade si ujasnite, aký typ obalu by ste chceli – či vás láka knižkové, resp. peňaženkové puzdro, zadný kryt alebo flipové puzdro. Potom si všimnite materiál, z ktorého je obal vyrobený. Na výber máte množstvo rozličných druhov, aktuálne vedie najmä silikón, drevo, plast a umelá koža.

Farba a motív puzdra na mobil o vás veľa prezradí

Len na vás záleží, či dáte prednosť jednofarebným, melírovaným, mramorovaným, vzorovaným či trblietavým puzdrám. Ak ste radi v centre pozornosti, siahnite po výrazných, živých farbách, ktoré vás nabijú pozitívnou energiou a raz-dva z vás urobia objekt záujmu v spoločnosti. Pokiaľ chcete niečo nenápadné, no zároveň sofistikované, vhodné aj na porady a obchodné rokovania, poobzerajte sa po klasických, tlmených farbách v solídnych odtieňoch. Ďalšou kapitolou v rámci dizajnu puzdier na mobil sú motívy. Pokiaľ máte radi zvieratká, určite si vyberiete z pestrých zvieracích vzorov, rovnako to platí aj o obrázkoch kvetov. Z kolekcie abstraktných vzorov sú k dispozícii zaujímavé prvky, ktoré sú ako stvorené na oživenie farebného podkladu.

Obal na mobil OPPO A91 presne pre vás

Smartfón typu OPPO A91 si zaslúži, aby ste sa oňho primerane postarali. To najlepšie, čo preňho môžete urobiť, je ochrániť ho pomocou puzdra na mobil. Vyberte si z nášho sortimentu obaly, ktoré k nemu dokonale pasujú a zabráňte následkom nehôd včas.