+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OPPO A9 (2020)

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Ochrana telefónu stojí na prvom mieste

Väčšina z vás bude súhlasiť keď budeme tvrdiť, že telefón Oppo A9 (2020) vyzerá už na prvý pohľad neodolateľne. Preto určite žiadny z jeho majiteľov nechce, aby sa akýmkoľvek spôsobom zničil, poškriabal alebo postupne strácal na hodnote s každým novým vrypom. Práve preto je nutné chrániť ho najlepšie, ako sa len dá – kvalitnými obalmi vyrobenými z tých najlepších materiálov. Obaly na mobil Oppo A9 (2020) vynikajú odolnosťou a dlhou životnosťou. Dbáme na výber spoľahlivých dodávateľov, ktorí vyrábajú obaly presne v jeho rozmeroch.

Pretože kryty na smartfóny majú chrániť ale aj odrážať váš štýl

V e-shope Etuo.cz na váš telefón Oppo A9 (2020) čakajú klasické kryty na mobily aj elegantné kožené obaly. K najobľúbenejším patria silikónové modely. Môžu byť jednofarebné, trblietavé alebo s krásnymi potlačami. Super sú aj štýlové kryty s prírodným drevom. Je tu aj druhá trendy varianta obalu s kovom. Môžu byť hladké alebo s krásnym gravírovaním. Knižkové a flipové obaly chránia aj obrazovku a dokážu byť veľmi praktické. Môžete z nich poskladať stojan, alebo ich využiť ako peňaženku. Mrknite na rad Wallet Case. Veľmi odolné puzdrá na mobil sa hodia pre všetkých, čo žijú aktívne.

Fešák presne do vášho vrecka – Oppo A9 (2020)

Telefón Oppo A9 je vo svojej kategórii veľmi dobrým výberom. Hneď na prvý pohľad si iste zamilujete jeho moderný vzhľad a prepracovaný dizajn. To však nie je všetko. Jeho displej ponúka viac než priemernú ostrosť a naviac vysokokapacitná 5 000 mAh batéria podrží vaše aktivity až niekoľko dní. Veľkou výhodou tohto modelu je aj 48 Mpx fotoaparát, ktorý vaše zábery urobí naozaj kvalitnými hneď na prvý pohľad. Pri ich prezeraní na veľkom 6,5-palcovom displeji s rozšírením 1 600 x 720 pixelov pôjde o naozaj kvalitný zážitok. Svižný operačný systém Androis 9 Pie s pravidelnými aktualizáciami vám potom zaistí plynulý a bezproblémový chod.