Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Oppo A8

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Silikónové puzdro na OPPO A8 300x inak

Nečítate zle, v našej kolekcii máte skutočne na výber z viac ako 300 kvalitných puzdier na váš smartfón OPPO A8. Každé z nich je pritom kvalitne spracované a postará sa o bezpečie vášho telefónu. Obaly perfektne sedia na jednotlivé výrezy pre nabíjanie aj fotoaparát a elegantne prekrývajú aj bočné tlačidlá telefónu. Vyrábajú sa z prvotriedneho TPU materiálu odolného voči vlhkosti, nečistotám a prachu, ale taktiež nárazom, poškriabaniu a iným mechanickým poškodeniam. Je to jednoducho ten najvhodnejší partner pri starostlivosti o krehké telefonické zariadenia.

Ako správne vybrať obal na mobil

Výber kvalitného, ale aj atraktívneho obalu na telefón, ktorý bude váš OPPO A8 zdobiť ako šperk, je naozaj oriešok. Preto na to choďte postupne. V prvom kroku zvážte, aký typ krytu by ste preferovali s ohľadom na váš štýl života. Pohybujete sa v extrémnejšom prostredí, zvyknete s telefónom športovať alebo ho brať do terénu? Potom je pre vás najlepší odolný silikónový obal v kombinácii s tvrdeným sklom na displej alebo ochrannou fóliou obrazovky. Ak však telefón so sebou neberiete tak často, alebo si naň dokážete dávať pozor, zvoľte pokojne ultra tenký model z kolekcie Ultra Slim, ktorý nechá vyniknúť dizajn vášho telefónu a nepridá mu ani zbytočné gramy naviac. Rozhodnite sa sami a ak si neviete rady, obráťte sa na našich odborníkov.

Sympatický smartfón OPPO A8 do každého vrecka

Smartfón OPPO A8 je moderné zariadenie, ktoré dokáže zaujať na prvý pohľad. Zamilujete si už jeho displej s minimalistickými rámčekmi, ktorý obsahuje len malý výrez pre selfie fotoaparát. Telefón Oppo A8 Je poháňaný výkonným osemjadrovým procesorom a doplnený 4 GB RAM. Intenzívnejších používateľov určite zaujme aj výdrž jeho batérie. Keďže má kapacitu 4 230 mAh, potiahne váš výkon bez problémov aj niekoľko dní bez potreby nabíjania. Zadný fotoaparát sa skladá z troch objektívov a pri dobrom svetle pre vás pripraví veľmi pekné zábery.