+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OPPO A74 4G

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Výhody puzdier na Oppo A74 4G

Benefitov, ktoré poskytujú obaly na telefón Oppo A74 4G, je skutočne mnoho. Začnime však hneď kvalitnými materiálmi. Naše kryty sú vyrobené z prémiovo odolného TPU, teda termoplastického polyuretánu, ktorý k telefónu neprepustí vlhkosť, nečistoty ani mechanické poškodenia, ako sú škrabance, vrypy či nepekné preliačenia. Telo krytu je vypracované tak, aby jeho okraje prečnievali niekoľko milimetrov cez displej a nedovolili tak kontakt s podložkou rovného charakteru. Takže aj keď používate iba silikónové puzdro pokrývajúce zadnú stranu telefónu, pri páde na rovný povrch je váš displej v bezpečí. Spevnené boky zas krásne ochránia bočné strany telefónu a sú schopné absorbovať nárazy. To sa prejaví ochranou vnútorných komponentov telefónu a jeho dlhšou trvácnosťou v špičkovom stave. Obaly perfektne zapasujú na mobil nielen rozmermi ale aj výrezmi presne sediacimi na fotoaparát, nabíjací port či iné externé komponenty. Nikdy ich tak z telefónu nemusíte dávať dole. Ďalšou výhodou kvalitných obalov na telefón je ich odolný charakter nielen čo sa týka telefónu, ale aj ich samotnej zadnej vrstvy. Tá obsahuje trvanlivé farby natlačené bodovou tlačou, ktorá je odolná voči ošúchaniu alebo vyblednutiu pôsobením UV žiarenia. O jej zafarbení ani nehovoriac. Obal si tak dlhé roky drží svoj pôvodný dizajn aj keď ho umývate pod tečúcou vodou alebo dezinfikujete čistiacim gélom v prípade znečistenia. Je pritom len zanedbateľnou investíciou v porovnaní s tým, keď svoj telefón musíte opravovať alebo vymieňať z dôvodu rozbitia či poškodenia. Naše obaly navyše dodávajú telefónom Oppo A74 4G jedinečný štýl pri zachovaní pôvodného dizajnu telefónu. Doprajete si ich aj vy?

Prekrásny dizajn nekonečných možností

Aj my v etuo.sk vieme, že obaly na telefóny už dávno nie sú len o bezkonkurenčnej bezpečnosti vášho telefónu. Predstavujú hlavne módny doplnok a veľkú príležitosť pri prejavení jedinečného štýlu či elegancie. Presne na to sme mysleli pri zostavovaní jednotlivých sérií obalov – aby sme každému používateľovi urobili radosť. Najobľúbenejšou kolekciou krytov je u nás aktuálne Etuo Design Case. Ukrýva tie najmodernejšie kryty na telefóny Oppo A74 4G. Kryty Marble Collection s potlačou mramoru v bielej a čiernej farbe doplnené zlatými pásmi či inými vzormi sú veľkým hitom tejto sezóny. Na telefóne pekne ukážu aj obaly Gold Abstract – tie sú potlačené abstraktnými obrazmi s prvkami zlata a jemných farieb béžovej, sivej, zelenkavej či belasej. Zvlášť pre dámy sú ideálne pastelové vzory lúčnych divokých kvetov alebo obrázky lapačov snov či pierok v boho štýle. Vzory Chic Design zas prepájajú prírodné materiály dreva a kameňa, motivačné nápisy, geometrické prvky a ďalšie štýlové vzory. Pokiaľ však máte radi jednoduchosť, pravdepodobne stavíte skôr na jednofarebné modely kolekcie Soft Flex alebo transparentné obaly z našej ponuky. Novinkou sú tiež drevené kryty s originálnou kresbou dreva a skutočnými drevenými platňami, pre elegánov je zas ideálna kolekcia našich kožených puzdier s originálnymi vzormi. A ak si neviete vybrať, vytvorte si svoj vlastný obal s fotografiou z vašej galérie. V online editore je to jednoduché a navyše aj veľmi zábavné. Vytvorte obaly pre seba alebo ako darček pre blízkych.

Oppo A74 4G ako príjemný spoločník

Nádherný podlhovastý dizajn a prepracovaná farebnosť. To sú dva prvky, ktoré pri telefóne Oppo A74 4G zaujmú na prvý pohľad. Telefón je vhodný pre všetkých, ktorí si potrpia na dobrú výdrž svojej batérie – obsahuje totiž kapacitu 5 000 mAh, ktorá podrží výkon aj po dobu 2 až 3 dní. Rýchle nabíjanie 33W navyše nabije zariadenie v priebehu niekoľkých desiatok minút z 0 na 100 %. Veľmi príjemným je AMOLED FHD+ displej s dierou na selfie kamerku a skvelým rozlíšením ale aj 48 MPx AI hlavný fotoaparát s umelou inteligenciou pre ešte lepšie snímky ako kedykoľvek predtým. Jedinou nevýhodou tohto modelu je to, že sa nedá pripojiť k najnovšej a najrýchlejšej 5G sieti.