+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OPPO A73 5G

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kvalitné puzdrá na smartfón OPPO A73 5G

Váš telefón OPPO A73 5G si zaslúži to najlepšie. Práve preto vám ponúkame výber z viac ako 200 motívov, druhov a typov odolných obalov, ktoré ochránia váš telefón pred poškodením spôsobeným nárazmi, pádmi na zem alebo ďalšími nečakanými udalosťami. Všetky kryty sú vyrobené z odolných materiálov, hlavne z flexibilného TPU, odolnej gumy, jemného silikónu, príjemnej ekokože a ďalších prémiových zložiek. Obaly tak spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné štandardy a poskytujú spoľahlivú ochranu nielen pred poškodením tela telefónu, ale aj pred opotrebovávaním jeho vnútorných komponentov. Vyberte si ten, ktorý najviac ladí s vašim štýlom alebo si vytvorte vlastný kryt s fotografiou z vašej galérie.

Obaly na telefón vám prinesú mnoho benefitov

Hneď prvou výhodou, s ktorou sa stretnete pri krytoch od etuo.sk, je ich neuveriteľná odolnosť. Bez poškodenia telefónu totiž pokojne vydržia pády na zem, zmoknutie alebo nárazy z väčšej výšky. Sú odolné voči preliačeniu, škrabancom, vrypom, ale aj vlhkosti, prachu, nečistotám či slnečnému žiareniu. Jednoducho s vami vydržia čokoľvek. Obaly, nezávisle na tom, ktorý z nich si vyberiete, chránia celý povrch telefónu – zadnú stranu, hrany aj displej. Aj keď sa to nezdá, obrazovky sú chránené aj puzdrami, ktoré sa na prvý pohľad nasadzujú len na zadnú a bočné časti. Tieto silikónové puzdrá totiž obsahujú vyvýšené hrany siahajúce pár milimetrov nad úroveň displeja. Práve vďaka tomu sa obrazovka nikdy nedostane do priameho kontaktu s rovnými povrchmi, a je tak chránená pred poškodením aj pri pádoch napríklad na chodník či podlahu. Pri knižkových či flipových puzdrách pokrývajúcich celý povrch telefónu si môžete byť kompletnou ochranou taktiež celkom istí. Tlač na obaloch sa vytvára kvalitnou bodovou metódou, preto je odolná voči oteru, vyblednutiu aj zmene farieb. Vďaka tomu bude váš obal ako nový po celé mesiace aj roky. Ak ho potrebujete dezinfikovať, jednoducho použite bežný dezinfekčný gél, pri znečistení môžete obal umyť pod tečúcou vodou či otrieť navlhčenou handričkou. Puzdrá sa telefónu OPPO A73 5G prispôsobia svojimi rozmermi aj výrezmi na externé komponenty či fotoaparát a veľmi dlho držia svoj pôvodný tvar.

Výber ideálneho puzdra OPPO A73 5G

Rozhodli ste sa, že obal na telefón si jednoducho musíte zaobstarať? Výborne! Teraz je načase vybrať si pre seba dokonalý dizajn. To, ako bude váš mobil vyzerať, toho o vás totiž dosť napovie. Pre minimalistov sú ideálne transparentné silikónové obaly nechávajúce vyniknúť skôr originálny dizajn telefónu OPPO A73 5G. Na druhú stranu pokiaľ si prajete ohúriť farbami či originálnymi vzormi, siahnite po krytoch z našej kolekcie Etuo Design Case. Nájdete v nej aktuálne veľmi moderné mramorové obaly v rôznych odtieňoch, motivačné nápisy na pastelovom podklade, prvky drahých kovov ako dotvorenie nadčsového štýlu, abstraktné obrazce, boho motívy lapačov snov alebo pierok či vintage vzory ako vystrihnuté z retro magazínu. Trefou do čierneho hlavne pre elegánov sú potom kožené kryty v niekoľkých farbách či gravírované obaly s metalickým leskom. Ak milujete prírodu, stavte na drevené puzdrá na telefón s originálnou kresbou dreva alebo korkové puzdrá.

Nový expert v krásnom odeve: OPPO A73 5G

Telefón, ktorý je taký tenký, že ho zboku takmer nevidieť. To je OPPO A73 5G. Zbohom okrúhly dizajn, tento smartfón ponúka jasné rovné linky, dokonale uchopiteľné telo a ľahkosť pierka. Váži totiž len 177 gramov a je široký iba 7,9 milimetrov. K tomu má neuveriteľne rýchly senzor odtlačkov prstov umiestnený na zadnej strane zariadenia. Vaše súkromie bezpečne ochráni a na váš odtlačok zareaguje vždy neuveriteľne rýchlo – len za 0,28 sekúnd. Pridajte si k tomu ešte 8 GB RAM spojenú s 128 ROM a 5G sieťou a zistíte, že máte v rukách telefón, ktorý nielen streamuje obrovskou rýchlosťou, ale všetko potrebné si vďaka nemu môžete aj bezpečne uložiť.