Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Oppo A72

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly na OPPO A72 pre každého

Telefóny OPPO A72 sú na trhu relatívnou novinkou, ktorá si zaslúži vašu pozornosť. Nedovoľte preto, aby sa vám hneď na prvý deň poškodili zbytočnými škrabancami alebo odreninami a radšej im podržte chrbát. Dokážeme to spoločne vďaka odolným krytom na mobil. Na výber u nás máte viac, ako 300 možností. V posledných rokoch sa medzi našimi zákazníkmi stali veľmi obľúbenými silikónové obaly. Sú vyrobené z jemného, ale pritom odolného TPU materiálu, ktorý je vodeodolný a príjemne pôsobí na dotyk. Vyberte si jednofarebný obal alebo zvoľte ten z kolekcie Fantastic Case. Môžete si na ňom nosiť prírodné vzory, obľúbené motívy alebo strhujúce obrázky, ktoré zaujmú na prvý pohľad. A ak chcete svojmu smartfónu OPPO A72 poskytnúť naozaj najväčší možný komfort, spoľahnite sa na knižkový obal. S ním vám už nehrozí poškodenie nielen zadnej, ale ani prednej či bočných strán telefónu. Že sa neviete rozhodnúť? Pokojne si objednajte viacero typov, ktoré si na vlastnom OPPO A72 odskúšate a môžete ich meniť podľa nálady alebo aktuálnej situácie.

Kvalitné kryty na OPPO A72

Poznáte to. Nie je obal ako obal. Pri našich puzdrách sa však môžete spoľahnúť na skvelý pomer kvality a ceny. Obaly, ktoré vám dodávame, presne sadnú na váš typ telefónu veľkosťou aj výrezmi, sú naozaj odolné a v prípade znečistenia sa veľmi ľahko umývajú čistou vodou alebo navlhčenou handričkou.

OPPO A72 ako váš nenahraditeľný partner

Keď sa raz zoznámite so značkou OPPO, asi už nebudete chcieť presedlať inam. Model OPPO A72 v sebe ukrýva všetko, čo budete ako moderný užívateľ potrebovať: veľký a jasný 6,5 – palcový displej, 5 000 mAh batériu, ktorá vás potiahne aj niekoľko dní a fantastický fotoaparát. Ten pozostáva z hneď z niekoľkých šošoviek. Tá hlavná má rozlíšenie 48 MPx a dopĺňajú ju ultraširoký 8 MPx objektív, 2 MPx makro objektív a 2 MPx hĺbkový senzor. O dokonalé selfie snímky sa postará 16 MPx predná kamera.