CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Oppo A57s

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Trvácne farby a nezmazateľný dizajn

Odolné obaly od etuo.sk sú tu pre vás na to, aby ste sa so svojim telefónom mohli cítiť bezpečne. Ochraňujú pri pádoch na zem, odretiach, nárazoch a pôsobení vlhkosti, nečistôt alebo mastných odtlačkov. Váš telefón si tak v obale zachováva svoju hodnotu, nepoškodzuje sa a vydrží vám omnoho dlhšie. To všetko vďaka odolným materiálom a kvalitnému spracovaniu s prihliadnutím na najvyššie kvalitatívne štandardy. Veľmi dôležité je však,aj to, aby v dobrej kondícii vydržal aj samotný kryt. Aby ste ho nemuseli po dvoch mesiacoch nahrádzať novým modelom, pretože ten starý stratil svoj tvar či vybledol. S našimi obalmi sa toho báť nemusíte. Sú vyrobené z flexibilných, ale trvácnych materiálov, čo znamená, že ich môžete akokoľvek často skladať a opäť nasadzovať na telefón bez rizika, že by sa natiahli alebo na ňom po čase nesedeli. Presné rozmery sa postarajú o maximálne pohodlie pri používaní všetkých komponentov a vy sa tak môžete dlhodobo sústrediť sa svoju zábavu alebo pracovné povinnosti. Motívy a farby na obaly tlačíme modernou bodovou metódou tlače. Táto metóda zaručuje pevné vpitie farieb do podkladu. Farba sa tak neoškrie, nevybledne na slnku ani sa neodrie pri častom čistení. V pohode svoj kryt umývajte pod prúdom tečúcej vody, utierajte ho vlhčenými obrúskami alebo čistiacimi micelárnymi vodami, ktoré používate aj pri čistení svojej pokožky. Môžete si tak byť istí, že puzdro na Oppo A57s vám vydrží vo svojej pôvodnej podobe až dovtedy, kým vás neprestane baviť. A potom ho len vymeníte za modernejší model, môže byť?  

Priesvitný obal alebo farebné silikónové puzdro?

Pri odpovedi na túto otázku sa musíte zamyslieť v prvom rade nad tým, aký ste typ. Milujete extravaganciu, chcete, aby vás bolo všade plno a využijete každú príležitosť, aby ste zaujali? Potom stavte na naše farebné modely puzdier, ktorých vám ponúkame neúrekom. Čo tak vybrať si obal na Oppo A57s v mramorovom prevedení doplnený o trblietavý lesk alebo zlaté pásy, ktoré žiaria široko-ďaleko? Váš obal môžu zdobiť pastelové kvety, lesné či morské zvieratá, exkluzívne koláže alebo obrázky, ktoré si zamilujete na prvý pohľad. Ak ste však minimalistom telom aj dušou a dizajn svojho telefónu chcete nechať vyniknúť tak, ako je, zvoľte si obaly z kolekcie Ultra Slim. Ponúkajú komfort pri nosení, ultra tenké a ultra odolné materiály pripravované špeciálnou metódou kalenia pri teplotách viac ako 600 stupňov. Telefón ochránia pred nárazmi aj pádmi veľmi efektívne aj keď sa na prvý pohľad zdá, že sú na to príliš tenké. Veľkou výhodou je, že na svojej vnútornej strane majú malinké jazýčky, vďaka ktorým sa neprilepia na váš telefón a nevytvoria na jeho zadnej strane nevzhľadné mapy. Po čase nezažltnú ani nestrácajú svoju flexibilitu. A ak hľadáte zlatú strednú cestu medzi farbami a priehľadným dizajnom, zvoľte si kryt z kolekcie Ultra Slim Design. Transparentné obaly sú v nej doplnené o farebné obrázky znázorňujúce prírodné prvky alebo iné obľúbené motívy. To všetko v kombinácii s výhodami obalov Ultra Slim. Nech sa rozhodnete akokoľvek, veríme, že si vyberiete správne a svoj obal budete považovať za nenahraditeľný doplnok telefónu. 

Cenovo dostupný telefón s ultrarýchlym nabíjaním

Zabávajte sa a pracujte s atraktívnym telefónom Oppo A57s, ktorý sa zmestí do každého vrecka a aj tej najmenšej kabelky. Okrem prepracovaného ultratenkého moderného dizajnu ponúka aj mnoho pokročilých schopností fotoaparátu či pútavý zážitok z počúvania hudby pri hlasitosti až 88 dB. Pokročilá technológia rýchleho nabíjania 33W nabije smartfón do 100 % už za 72 minút a batéria s kapacitou 5 000 mAh následne vydrží fungovanie aj počas 2 dní. Pripočítajte k tomu ešte výkonný procesor, technológiu ochrany zraku na displeji a možnosť platby telefónom a získate mobilného partnera na každý deň.