+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OPPO A53s

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Prečo by ste mali vlastniť kryt na telefón?

Pretože je to jediná možnosť, ako svoj smartfón OPPO A53s efektívne udržať v bezpečí pred rozbitím spôsobeným pádom, pred škrabancami, prachom, mastnotou a ďalším znečistením. Teda pokiaľ telefón nechcete mať uložený doma v zásuvke svojho písacieho stola v bezpečí pred okolitým svetom. Pri neustálom používaní totiž vášmu telefónu hrozí mechanické poškodenie, ktorému sa len ťažko zabráni. Obal naviac neochraňuje len vonkajšiu časť telefónu, ale taktiež jeho vnútorné komponenty. Tlmí totiž nárazy, ktoré sa k nim dostávajú a rapídne znižujú životnosť zariadenia. Puzdrá na telefóny sú nielen praktickí pomocníci, ale slúžia aj ako módny doplnok a vyjadrenie štýlu svojho majiteľa. Doprajte si extravagantný model plastikového obalu s imitáciou zvieracej kože alebo stavte na transparentný obal v silikónovom prevedení. Výber je len a len na vás.

Kvalita a trvácnosť

Kvalitné obaly na OPPO A53s od etuo.sk prinášajú množstvo výhod. Prvou z nich je prvotriedne spracovanie materiálu TPU, odolných silikónov či iných použitých surovín, ktoré telefón ľahko uchránia pred ušpinením aj poškodením. Všetky obaly sú odolné voči zastriekaniu vodou, otrasom aj bežným poškodeniam. Plastikové, gumené alebo karbónové puzdrá dokážu až niekoľkonásobne predĺžiť životnosť vášho telefónu vďaka tomu, že zachovávajú pred poškodením vonkajšie telo aj krehké vnútorné komponenty. Každý obal presne sadne rozmermi na váš telefón a presnými výrezmi rešpektuje jeho otvory na externé komponenty, nabíjací port aj bočné tlačidlá. Knižkové obaly sú prispôsobené ochrane telefónu zo všetkých strán. Vďaka výklopnému krídlu tak získate okrem bezpečia pre zadnú a bočné strany telefónu aj ochranu prednej strany smartfónu. Displej chráni výklopné krídlo aj pri silných nárazoch pomocou magnetického uzatvárania, ktoré sa otvorí len pri mechanickom ťahu rukou. Pri otvorení sa dá navyše veľmi prakticky využiť aj ako stojan na sledovanie filmov a seriálov ale aj pri hraní online hier. Silikónové obaly však za knižkovými nezaostávajú. Aj ony majú schopnosť ochraňovať prednú stranu telefónu vďaka bočným hranám presahujúcim o niekoľko milimetrov displej. Pri položení či dokonca pádoch na rovné plochy sa tak s povrchom nestretnú a sú chránené pred poškodením.

Silikónové puzdrá alebo farebné obaly na OPPO A53s

Aj keď je dôležité, aby bol obal na telefón v prvom rade kvalitný, mal by aj dizajnovo dopĺňať štýl svojho majiteľa. Práve preto sme si pre vás pripravili množstvo spôsobov, ako prejaviť svoj vkus pomocou obalu na telefón. Či už sa zaujímate o elegantný, minimalistický, vintage alebo retro štýl, u nás nájdete to svoje. Veľmi obľúbené sú napríklad moderné mramorové vzory v rôznych farbách od bielej cez ružovkastú, zelenú až po šedé a čierne odtiene. Nezaostávajú však ani transparentné kryty kolekcie Ultra Slim, ktoré obopnú telefón tak tesne, ako sa len dá, ale perfektne ho ochraňujú po všetkých stranách. Ideálnym riešením pre ľudí v pohybe sú knižkové obaly v jednofarebnom prevedení. Pôsobia jednoducho a zároveň poskytujú bezkonkurenčnú ochranu na cestách, pri športe aj v práci. Mladšie ročníky iste ocenia sériu obalov Fantastic Case, kde nájdu rôzne veselé obrázky, trefné nápisy, farebné snímky a ďalšie trendy vzory. Výber je teda len na vás, tak si doprajte obal na mobil, po ktorom piští vaše srdce.

Dizajnový smartfón OPPO A53s

Milujete moderný štýl spojený s funkciami šitými na mieru? Potom určite zamierte hľadáčik na telefón OPPO A53s. Tento smartfón prináša skvelý výkon batérie až 5 000 mAh, ktorý vám vydrží po celé dva dni bez potreby nabíjania. Užijete si s ním dokonale veľký a jasný displej s uhlopriečkou 6,5 palcov a obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Skvelé fotografie si zaobstaráte pomocou troch fotoaparátov s rozlíšením 13 + 2 + 2 Mpx naviac aj so špecializovanými programami na úpravu obrázkov. Telefón, samozrejme, ponúka aj senzor odtlačkov prstov, možnosť bezkontaktných platieb NFC, Beidou, Glonass či Galileo.