CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Oppo A53

Obaly pre Oppo A53


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Oppo A53s, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryty pre bezpečné používanie Oppo A53

Každý z nás chce svoj telefón chrániť najlepšie, ako sa dá. No a to platí aj pre majiteľov štýlových smartfónov Oppo A53. Tieto telefóny majú veľmi pekný dizajn, a tak ich možno nechcete prekrývať nepriesvitnými obalmi. Toho sa už nemusíte báť. U nás si môžete vybrať aj transparentné ultra tenké puzdrá, ktoré telefón ochránia od nečistôt a mechanického poškodenia a zároveň nechajú vyniknúť jeho prirodzenú krásu a prepracovanú eleganciu.

Vylaďte si svoj Oppo A53 do dokonalosti so štýlovými obalmi

Ak ste sa rozhodli pre farebnejšiu variantu krytu, môžete si u nás vybrať z viac ako 200 druhov rôznych motívov a druhov obalu na telefón. V posledných mesiacoch sa stalli veľmi obľúbenými drevené kryty, ktoré vyjadrujú lásku k prírode a udržateľnosti. Majú naviac veľmi originálny kresbu dreva a dostanete ich aj s prírodnými motívmi. Taktiež gravírované puzdrá sa tešia veľkej obľube našich zákazníkov. Vyzerajú moderne, podávajú ďalej metalické odlesky a naviac ich minimalistické vzory pôsobia naozaj skvele. Kryty typu Bumper sú zas vyrábané z odolnej gumy a majú schopnosť absorbovať energiu nárazu, a tak sa vám už nikdy nestane, že by sa vám s nimi telefón rozbil. Stačí si vybrať, ktorý najviac vyhovuje vám.

Štýlový mobil pre mladých Oppo A53

Unikátna zvlnená textúra, svetlomodré farby, perfektný odraz svetiel. To všetko vám ponúka dizajn telefónu Oppo A53. To je však len začiatok toho, čo s ním môžete naozaj zažiť. Veľkým lákadlom tohto smartfónu je výkonná 16 MPx selfie kamera, s ktorou si môžete spraviť perfektné snímky seba a svojich priateľov. Oppo A53 vás nikdy nenechá v štichu, pretože vám ponúkne možnosť 18W rýchleho nabíjania spojenú s ultra výkonnou batériou s kapacitou 5 000 mAh. Tak sa už nemusíte báť o to, kedy sa váš mobil zas vybije – bez potreby nabíjania vydrží niekoľko desiatok hodín!