Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Oppo A52

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Odolné kryty na smartfón OPPO A52

Pre telefón OPPO A52 máte v našom internetovom obchode stovky možností ochrany od jeho zadnej strany až po displej. Vyberte si typ obalu, ktorý vám najviac sadne. Mnoho našich zákazníkov staví najradšej na knižkový obal. Ten ochráni nielen zadnú stranu telefónu, ale vďaka uzatvárateľnému krídlu na magnetický zámok taktiež obrazovku. A to platí aj pri pádoch alebo iných nečakaných situáciách. Ak ste naopak vyznávačom minimalistickejších riešení, spoľahnite sa na odolný silikónový obal. Nezaberie vám na telefóne ani o centimeter naviac, je veľmi elegantný a hodí sa na voľný čas ako aj na dôležité pracovné stretnutia.

Dôležitá je kvalita

Kryty z e-shopu etuo.sk sú šité presne na váš telefón OPPO A52. Či už sa jedná o precízne výrezy na fotoaparát, nabíjací port a reproduktory alebo dokonale sediacu veľkosť. Obaly sú vyrábané z kvalitného TPU materiálu, ktorý je vďaka technológii výroby odolný voči vlhkosti, mechanickému poškodeniu či odretiu farieb. Naviac sú veľmi príjemné na dotyk a váš telefón je s nimi naozaj v bezpečí. Aj keď sa mnoho z nich nasadzuje len na zadnú stranu telefónu, dokážu ochrániť aj jeho obrazovku, a to vďaka šikovnej hrane obalu na OPPO A52, ktorá o niekoľko milimetrov prečnieva aj cez rovinu displeja. Chráni ho tak pred poničením stálym pokladaním na prednú stranu a ďalším bežným poškodením.

OPPO A52 vás očarí

Užívajte si ešte jasnejší, farebnejší a svetlejší 1080 Px Neo-displej na telefóne OPPO A52. Jas obrazovky sa dokáže prispôsobiť svetelným podmienkam v súvislosti s dennou hodinou a vašimi užívateľskými návykmi. Naviac efektívne ochráni vaše oči stlmením modrého svetla pri móde „eye care“. OPPO A52 naviac ponúka veľmi moderný tenký dizajn, ktorý sadne presne do ruky aj so senzorom odtlačkov prstov na bočnej strane telefónu. Jeho skvelý fotoaparát dokonale nafotí vaše fotografie či už fotíte v noci, snažíte sa o prvotriedny selfie snímok alebo chcete natočiť čisté video.