+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OPPO A5 (2020)

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Objavte puzdrá, kryty a obaly pre smartfón OPPO A5 (2020)

Mať skvelý smartfón je len polovicou úspechu. Pokiaľ ho nemáte bezpečne uložený v kvalitnom obale, hrozí vám reálne riziko, že čoskoro sa s jeho bezchybným vzhľadom budete musieť rozlúčiť. Nielen displej, ale aj bočné hrany, kamera či zadná strana sú neustále vystavené rôznym nebezpečenstvám v podobe nešťastných pádov či rôznych iných poškodení. Myslíte si, že vášmu mobilu sa vo vrecku bundy či v kabelke nemôže nič stať? V tom prípade by ste mali vedieť, že aj obyčajné drobné mince či zabudnuté sponky do vlasov dokážu narobiť veľkú škodu. Trenie ostrých, tvrdých či drsných predmetov totiž môže mať za následok nepekné škrabance a praskliny. Rovnako sa môže stať, že vám mobil z vrecka či kabelky vypadne – a nebude to vždy len na mäkký koberec.

Univerzálne puzdrá alebo obaly na mieru

Ak ste doteraz kryt či obal na smartfón nepoužívali, alebo chcete prejsť na iný druh puzdra, nechajte si poradiť. Jednotlivé druhy obalov totiž majú svoje špecifiká. Napríklad knižkové puzdrá sú vyrobené z pravej alebo umelej kože, skladajú sa zo silikónovej alebo plastovej vaničky a výklopného obalu a dobre chránia pri pádoch. Silikónové či drevené obaly sa zase nasunú (plastický obal sa nacvakne) na zadnú časť a boky mobilného telefónu. Sú vhodné predovšetkým pre tých, ktorí mobil často používajú a nechce sa im neustále vyberať ho z puzdra. Nie sú však také odolné pri pádoch a pozor si treba dávať aj na piesok a iné nečistoty, ktoré by sa mohli dostať medzi obal a zadnú časť mobilu a poškriabať ho.

Spoločnosť OPPO neustále napreduje

Vedeli ste, že čínska spoločnosť OPPO, zaoberajúca sa spotrebnou elektronikou, bola založená v roku 2001? Globálne bola zaregistrovaná o tri roky neskôr, v roku 2004 a odvtedy expandovala do všetkých častí sveta. Dokonca v júni 2016 sa OPPO stal najväčším výrobcom smartfónov v Číne a predával svoje telefóny na viac ako 200 000 maloobchodných predajniach.