+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OPPO A31

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Zažiarte s novým obalom na telefón

Viete si predstaviť, ako by váš telefón vyzeral celkom bez ochrany? Možno to zažívate práve teraz a príliš sa vám to nepáči. Veď kto by bol spokojný, keď investuje svoje financie do nového telefónu a o pár dní sa jeho telo poškriabe, zašpiní alebo inak znehodnotí? Zabrániť tomu pritom môžete veľmi jednoducho: kúpou kvalitného obalu. Táto investícia sa vám niekoľkokrát vráti najmä v prípade, že svoj terajší telefón budete chcieť predať a vymeniť ho za novší model, pričom si váš starý stále zachová vysokú hodnotu. Všetky kryty z e-shopu etuo sú maximálne odolné a doprajú vám bezpečný komfort. Všetkými výrezmi presne sadnú na váš OPPO A31, a tak ich nemusíte v podstate nikdy dávať dole.

Vyberte si ten, ktorý vám najviac vyhovuje

Ako je to so všetkým, aj pri obaloch majú naši zákazníci rôzne preferencie. Preto sa snažíme vyhovieť všetkým vašim požiadavkám prostredníctvom viac ako 300 rôznych štýlov krytov. Veľkej obľube sa tešia silikónové obaly vyrobené z kvalitných TPU materiálov, ktoré u nás nájdete v rôznych farebných prevedeniach od jednofarebných modelov až po fotografie či iné zaujímavé motívy. Klasikov máme pripravené polopriesvitné kryty z kolekcie Flex Case, ktoré sú veľmi decentné a dajú vyniknúť skôr dizajnu vášho telefónu. Modernú grafiku a jemné minimalistické vzory potom nájdete na kvalitných obaloch série etuo, kam sme pridali vaše obľúbené motívy.

Svieži pomocník OPPO A31

Telefón OPPO A31 je chytré a svieže rozhodnutie pre všetkých milovníkov výhodnejších ponúk smartfónov. Hneď na prvý pohľad vás ohúri 6,5-palcovým vodeodolným displejom, ktorý naviac chráni obmedzovaním modrého žiarenia aj váš zrak. Okrem toho, že predný 8 MPx selfie fotoaparát vám spraví veľmi pekné zábery, má telefón aj zadný fotoaparát s tromi objektívmi a špeciálnymi módmi na úpravu farieb aj portrétov. Dostanete sa k nemu v jemnej bielej, magickej čiernej alebo mysticky zelenej farbe.