+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OPPO A1K

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kvalitný obal základom bezpečia

Všetky naše obaly z TPU materiálu sú odolné a ultra flexibilné. Vďaka svojim fyzikálnym vlastnostiam dokážu ochrániť telefón nielen pred bežn’m škrabancami, ale aj voči energii pádu, ktorá môže byť sama o sebe pre váš telefón deštruktívna. Obaly sú naviac ošetrené oleofóbnou povrchovou úpravou proti zanechávaniu odtlačkov, preniknutím vlhkosti, nečistôt alebo prachu. Výrezmi aj rozmermi presne sadnú na váš telefón Oppo A1K. Silikónové kryty naviac vystupujú niekoľko milimetrov nad okraj displeja a tak aj keby vám telefón spadol z výšky, nedôjde k poškriabaniu či priamo rozbitiu jeho displeja. Aj tak je však vhodné dbať aj na osobitnú ochranu displeja napríklad špeciálnymi fóliami či temperovanými sklami.

Dokonalé puzdrá sa oplatí nájsť

Dokonalý obal na mobil nie je len ten, ktorý na váš telefón sadne svojimi rozmermi. O dokonalosť sa postará skôr to, ako vám celkovo zapasuje do vášho štýlu, či ladí vašim požiadavkam a využívaniu telefónu. Kryt na telefón by ste si mali vybrať hlavne podľa toho, čo od neho očakávate. Je to vysoká odolnosť materiálov? Moderný design? Maximálna ochrana? Alebo všetko dohromady? V našom e-shope Etuo.sk si určite vyberiete to, čo sa vám hodí najviac. Puzdrá kolekcie FLEXmat Case sú skvelé v tom, že sú mátné a tak na nich nie je vidieť mastnostu a nečistoty, naopak obaly Soft Flex sú elegantné a vášmu telefónu dodajú šarm, ktorý si zaslúži.

Oppo A1K ako spoľahlivý pomocník pre bežných užívateľov

Telefón Oppo A1K prichádza na trh s 6,10-palcovým displejom s rozlíšením 720 x 1560 pixelov a 2 GB úložného priestoru. Veľkou výhodou je jeho 4000 mAh batéria, ktorá vás podrží aj v dňoch, ktoré musíte celé stráviť sledovaním správ, telefonovaním či pri online funkciách. Pre používateľov bol vydaný v červenej a čiernej farbe a okrem funkcie dual SIM ponúka plastové vypracovanie a príjemný dizajn.