+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OPPO A16s

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kryt na mobil patrí k základnej výbave

Mnohí experti na bezpečnosť tvrdia, že v dnešnej dobe by sme nový telefón nemali ani vyberať z krabice bez ochranného obalu. Ten totiž poskytuje maximálne bezpečie a ochranu, ktorú krehké zariadenia v dnešnej dobe tak veľmi potrebujú. Výnimkou nie sú ani obaly na telefóny z nášho e-shopu. Okrem toho, že skvele vyzerajú, sú naozaj účinné. Telefón ochránia pred poškriabaním, vrypmi, preliačením aj odretím či úplným rozbitím. Navyše zabraňujú, aby k mobilu prenikla vlhkosť, prach, špina, mastné odtlačky prstov alebo iné nečistoty. Tým, že chránia vonkajší obal zariadenia, predlžujú životnosť aj jeho vnútorným komponentom. Keď totiž nedochádza k nárazom, ďaleko menej sa opotrebovávajú a skvele fungujú po dlhší čas. Obaly na telefóny od etuo.sk sú taktiež tvrácne aj samé o sebe. Motívy na nich tlačíme pomocou bodovej tlače, ktorá sa vyznačuje svojou odolnosťou voči oderom, zmenám farieb, ale aj oškretiu a zošúchaniu. Svoj obal tak môžete čistiť ako často je to potrebné – pokojne pod prúdom tečúcej vody, handričkou alebo dezinfekčným gélom.

Ako si vybrať dokonalý dizajn obalu na telefón

Pre výber dizajnu krytu si rezervujte dostatok času. Ponúkame vám totiž niekoľko stoviek možností, z ktorých nie je najľahšie rozhodnúť sa iba pre jeden model. Množstvo z nich sa totiž skvele hodí aj tým najvyberavejším zákazníkom. Ak vám záleží na tom, aby váš mobil vyzeral v puzdre neodolateľne, siahnite po obaloch z kolekcie Design Case. Tieto kryty sme pre vás navrhli špeciálne tak, aby spĺňali najmodernejšie štandardy a mohli ste sa s nimi pochváliť pred svojimi známymi. Veľmi žiadané sú puzdrá s mramorovým vzorom doplnené o prvky drahých kovov, ktoré pôsobia naozaj elegantne. Pre jemné duše sú tu pastelové vzory s motívmi divokých ruží, fuksií či pivoniek, tvrdšie nátury zas potešia tmavšie kryty so symetrickými vzormi alebo abstraktnými obrázkami. Všetky tieto obaly sú vyrobené z kvalitného silikónu, zadný kryt majú vyzdobený vybraným vzorom a ich bočné strany sú plne transparentné. Ak si naopak prajete vlastniť jednoduchý kryt, ktorým nič nepokazíte pri pracovných mítingoch či na spoločenských podujatiach, siahnite po kolekcii Soft Flex. Vyberiete si v nej jednofarebný silikónový obal vysokej kvality bez zbytočných motívov okolo. Presne tak, ako vám to vyhovuje. Že ste skôr minimalista preferujúci jednoduchosť, ale chceli by ste zachovať dizajn svojho zariadenia? Ideálny pre vás bude obal z kolekcie Flexmat Case. Tieto kryty sú plne priesvitné, a tak pri nich hrá hlavnú rolu farba vášho telefónu. Sú ideálnym doplnkom, pokiaľ svoj smartfón Oppo A16s vlastníte napríklad v jeho svetlomodrej podobe a chcete, aby toto unikátne sfarbenie čo najviac vyniklo. Ak ste sa však nerozhodli pre žiadny z našich vopred pripravených krytov, stavte na originál – kryt s vlastnými motívmi, ktorý si navrhnete celkom sami. Na tento kryt si môžete navrhnúť fotografiu seba a svojej rodiny, priateľov alebo obľúbenej dovolenkovej destinácie. Všetko na koniec doplníte pútavým mottom alebo krátkym textom či vašim menom, originálnym obrázkom alebo obľúbenou farbou. Návrh nám následne len odošlite a počkajte si na dokonale jedinečný výsledok podľa vášho vkusu.

Rozhodnite sa pre smartfón Oppo A16s

Hľadáte cenovo dostupné zariadenie, ktoré dlho vydrží a doručí vám kvalitnú zábavu rovnako ako moderné prvky pre bežného používateľa? Potom ste s telefónom Oppo A16s narazili na svojho favorita. Ponúka vám totiž 6,52-palcový displej s HD+ rozlíšením 720 x 1 600 bodov a pomerom strán 20:9, ktorý navyše poskytuje inteligentné osvietenie podľa návykov svojho majiteľa. Vďaka čipsetu Helio G35 v kombinácii so 4 GB operačnou pamäťou dosahuje telefón skvelý výkon a plynulé predstavenie. Mobil vám okrem iného prinesie aj čítačku prstov v pravej bočnej stene, príjemný dizajn v niekoľkých tlmených farbách a trojitý fotoaparát s rozlíšením hlavného objektívu 13 MPx.