Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Oppo A16

Obaly pre Oppo A16


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Oppo A16s, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Puzdro na telefón ako povinná výbava moderného používateľa

V dnešnej dobe by ho mal vlastniť už každý. Odolný kryt na telefón sa totižto stará o bezpečie zariadenia a váš pokojný spánok. Vášmu telefónu Oppo A16 s ním už totiž nehrozia zbytočné škrabance, odreniny, vrypy ani preliačenia. O poškodeniach spôsobených vlahkosťou, prachom, nečistotami a mastnotou ani nehovoriac. Ochranou vonkajšieho obalu telefónu sa puzdrá starajú aj o krehké vnútorné komponenty. Čím menšie otrasy a vonkajšie vplyvy sa k nim totiž dostávajú, tým menej sa poškodzujú a opotrebovávajú. Kvalitným obalom tak predĺžite životnosť svojho mobilu a zároveň ho zachováte krásne hladký a čistý. Všetky obaly na telefóny Oppo A16 z našej dielne presne sedia na mobile nielen svojimi rozmermi, ale aj výrezmi na bočné tlačidlá, fotoaparát či externé komponenty, ako nabíjací kábel či slúchadlá. Nikdy vás tak neobmedzia v používaní svojho telefónu. Práve naopak. Obaly sú samé o sebe veľmi trvácne a vďaka kvalitnej bodovej tlači si zachovávajú svoje žiarivé farby po celý čas používania. Sú odolné voči UV žiareniu aj vyblednutiu. Navyše ich v prípade znečistenia môžete opláchnuť pod prúdom tečúcej vody alebo opakovane čistiť dezinfekčným gélom bez ošúchania či vyblednutia. Stačí si už len vybrať vhodnú variantu krytu práve pre vás.

Vyberte si obal na telefón zo širokej ponuky

Vieme, že dnes chce mať každý z nás množstvo možností, z ktorých si vyberie to najlepšie. Práve preto vám ponúkame na výber z viac ako 400 obalov na váš Oppo A16. Môžete si z nich vyberať podľa svojho štýlu, podľa dizajnu, grafiky, materiálov alebo jednoducho podľa svojho srdca – ten, ktorý sa vám najviac zapáči na prvý pohľad. Pripravili sme pre vás kolekciu s minimalistickými vzormi, ktorej panujú jemné vzory, malé nápisy a decentné farby alebo sériu pastelových obalov s lúčnymi kvetmi a zaujímavými motívmi. Veľmi obľúbené sú mramorové obaly od príjemnej bielej farby až po elegantné čierne prevedenie. Nájdete sa vždy skôr v prírodných vzoroch? Potom pre vás budú ideálne obaly s lístkami, stromami alebo rastlinami v zelenkavých farbách či priamo drevené obaly, s ktorými zabodujete. Mladšie ročníky u nás obľubujú motivačné alebo vtipné nápisy rôznych farieb, staršia generácia sa nájde vo vintage obrázkoch a tlmenejších farbách. Ak máte záujem o to, aby vás nikdy nikto neprehliadol, zvoľte obal s flitrami alebo trblietkami v žiarivých odtieňoch alebo moderné zlaté a strieborné odlesky v krytoch kolekcie Chic Design. Ponúkame vám taktiež vianočne, halloweensky, veľkonočne alebo prázdninovo ladené puzdrá či jarné, letné, jesenné a zimné dizajny. Zamerať sa u nás môžete aj na znamenia zverokruhu alebo písmená, ktorými sa začína vaše meno, prípadne mená vašich detí či drahej polovičky. No a pokiaľ si zo širokej ponuky jednoducho neviete vybrať nič, čo by vám hneď sadlo, vyrobte si obal vlastnoručne – so svojom fotografiou alebo v štýle, aký sa vám páči. Všetko to dokážete cez náš intuitívny online editor len s použitím vlastnej fotografie, textu podľa vlastného výberu a farieb či motívov, ktoré sa vám páčia. Tešíte sa už na samostatnú tvorbu? Tak smelo do toho!

Telefón Oppo A16 prináša zábavu aj moderné technológie

Ak hľadáte perfektné zariadenie pre každý deň, so smartfónom Oppo A16 trafíte do čierneho! Tento telefón vám prináša hneď niekoľko skvelých prvkov. Iste s ním oceníte príjemne pôsobiaci displej, ktorý navyše prichádza s technológiou Eye-care Display. Tá sa postará o ochranu vašich očí pri práci alebo zábave na telefóne pokojne aj dlho do noci. Skvelá batéria s kapacitou 5 000 mAh vás naviac pri sledovaní YouTube v pokoji potiahne aj počas 21 hodín nepretržitej aktivity a Super Power Saving Mode vám zaistí, že aj pri batérii nabitej len na 5 % získate ešte takmer 2 hodiny času na telefonovanie. Spoľahlivo, bezpečne a pohodlne – len s Oppo A16.