+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OPPO A15s

Obaly pre OPPO A15s


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony OPPO A15, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
 
Obal na mobil Flip Fantastic - vlk>

Obal na mobil Flip Fantastic - vlk

16,90 €
/ nedostupné
 
Obal na mobil Flip Fantastic - pivo>

Obal na mobil Flip Fantastic - pivo

16,90 €
/ nedostupné
 
Obal na mobil Flip Fantastic - boho>

Obal na mobil Flip Fantastic - boho

16,90 €
/ nedostupné

 

 

Vyberte si správny kryt na telefón OPPO A15s

Telefóny sa radia medzi jemnú elektroniku aj keď s nimi príliš jemne väčšina z nás nezachádza. Často ich len tak pohodíme do tašky, kde sú iné ostré predmety či do vrecka ku kľúčom alebo minciam. Telefón sa tak nielen špiní ale hlavne odiera a oškiera. A to už nehovoríme o početných pádoch a položeniach na nerovné povrchy, ktoré pozná každý z nás. Sčítané a podtrhnuté, naše telefóny strácajú na hodnote každý deň, kedy ich nechránime tak, ako by si zaslúžili – kvalitným obalom. Ak teda chcete zachovávať hodnotu svojho mobilu čo najdlhšie, zabezpečte si takýto obal aj vy. Najskôr by ste sa však mali rozhodnúť, po ktorom type siahnete. S tým vám dokážeme ľahko pomôcť. Ak ste typ, ktorý má rád všetko dotiahnuté do detailu a dokonalosti, stavte na knižkový kryt. Ochráni váš telefón nielen zo zadnej, ale taktiež z prednej strany, pričom môže slúžiť aj ako pohodlný a praktický stojan pri sledovaní videí alebo seriálov na vašom smartfóne. Ak však chcete nechať vyniknúť skôr samotný dizajn vášho telefónu, vyberte si transparentný silikónový kryt, ktorý síce chráni, ale vášmu mobilu nepridá ani centimeter navyše. V prípade, že vám mobil naozaj často padá z rúk pre vás bude najlepší obal typu bumper, ktorý dokáže absorbovať energiu pri náraze a pôsobí tak doslova ako nárazník alebo karbónový kryt s extra odolnosťou.

Aj na štýle záleží

Vybrali ste si typ svojho obalu na telefón? Fantastické! Nezabúdajte však, že úlohou obalu na mobil už dávno nie je len ochrana pred poškodením. Má vám totižto každý deň prinášať aj radosť z jeho nosenia, podčiarknuť váš štýl, doplniť outfit, prezentovať vás na verejnosti. Takže si vyberte taký kryt, do ktorého sa na prvý pohľad zamilujete. Napríklad farebný model z kolekcie Fantasy. Ten vám prinesie obrázky vašich obľúbených cestovateľských destinácií, milovaného športu či jedla. Moderný vzhľad, ľadovú dokonalosť a nekompromisnú eleganciu zas dosiahnete s krytmi kolekcie Etuo Design. Tie sú kombináciou zlatých prvkov, moderných nápisov a mramorových motívov. No a ak sa chcete priblížiť prírode, rozhodne stavte na drevený obal na telefón s originálnou kresbou dreva a obrázkom mandaly šťastia či jeleňa.

Prvoradá je u nás kvalita...

...a myslíme to vážne. Pretože len tie najkvalitnejšie materiály a spracovanie môžu prispieť k tomu, aby ste si svoj obal na telefón doslova zamilovali. Kryty na OPPO A15s od etuo.sk sú odolné voči vlhkosti aj ošúchaniu farieb, pádom na zem aj inému znehodnoteniu. Vyrábame ich zo špeciálne tvrdeného a flexibilného TPU materiálu, odolného silikónu alebo štýlovej ekokože, takže vydržia v top stave celé roky. Taktiež spracovanie je veľmi presné, sadne na váš telefón všetkými rozmermi aj výrezmi na fotoaparát, bočné tlačidlá, nabíjací port či dotykový senzor. Takto nemusíte dávať obal nikdy dole a máte zaručené, že sa vám telefón neoškrie pri nabíjaní či počúvaní hudby.

Smartfón OPPO A15s sa vám zapáči na prvý pohľad

Rozhodli ste sa, že investujete do telefónu OPPO A15s? Skvelá voľba! Tento telefón totižto nevyžaduje celú vašu výplatu, ale poskytne vám mnoho skvelých funkcií, prepracovaný dizajn a niektoré zaujímavé prvky. Tešiť sa s ním môžete napríklad na 6,52-palcovú obrazovku v HD+ rozlíšení s technológiou ochrany očí či dlhotrvácnu batériu s kapacitou 4 230 mAh, ktorá s vami vydrží bez potreby nabíjania aj 16 hodín sledovania videí. To však nie je všetko. Pre milovníkov fotenia si OPPO A15s pripravil kameru s trojitým objektívom v rozlíšení hlavného objektívu 13 MPx a 2 + 2 MPx senzory hĺbky a detailov. To všetko zabalené v atraktívnom dizajne príjemnom na držanie v ruke a v dvoch farbách: elegantnej bielej a dynamickej čiernej. Stačí ho už len vziať do ruky a užívať si každý jeden deň.