+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OPPO A15

Obaly pre OPPO A15


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony OPPO A15s, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Našli ste už dokonalý kryt na váš Oppo A15?

Že ešte nie? Tak potom ste na stránkach etuo.sk správne! U nás sa vám to iste podarí. Máme pre vás pripravených viac ako 200 motívov, farieb a typov krytoc, z ktorých si iste vyberiete ten podľa vášho gusta. Veľkým hitom sú u nás drevené obaly s autentickou kresbou daného druhu dreva doplnené o prírodné motívy či gravírované obaly industriálnym nádychom a obrázkami geometrických vzorov. Naozajstnou hviezdou sú však puzdrá z kolekcie Etuo design navrhované podľa najnovších módnych trendov s dôrazom na jemné farby, originálne motívy, a to všetko v minimalistickom štýle. Ak však máte radšej klasiku, stavte na zaklápací knižkový kryt či flipové puzdro.

Krásne a kvalitne. To je synonymum našich obalov

Nielen štýl ale aj kvalita hrá vo vašom rozhodovaní o vhodnom kryte na telefón Oppo A15 veľmi dôležitú (ak nie tú najdôležitejšiu) úlohu! Práve preto by ste mali vedieť, že v etuo.sk pracujeme len s tými najlepšími výrobcami overenými spokojnosťou našich zákazníkov. Ich puzdrá sú vyrobené z TPU materiálov alebo kvalitných plastov, ktoré sú ohybné, a tak krásne priľnú na telefón a už ho nepustia – až dokým to nebudete chcieť vy sami. Nebudete ich musieť dávať dole a vystavovať tak váš telefón pádom ani pri nabíjaní, fotení či hraní online hier.

Pohodový spoločník Oppo A15

Smartfón Oppo A15 vyniká svojou férovou cenovkou a funkciami, ktoré za ňu môžete očakávať. Ako prvý vás zaujme jeho tenký elegantný dizajn ale aj trojitý fotoaparát v spojení s 5 MPx selfie kamerou. Veľkou výhodou tohto mobilu je tiež technológia rozpoznávania tváre pre odomknutie obrazovky alebo batéria s kapacitou 4 230 mAh, ktorá vydrží 16 hodín surfovania po internete alebo 6 hodín intenzívneho hrania hier. Ak teda hľadáte kvalitný smartfón s mnohými zaujímavými funkciami, vaše trápenie práve skončilo.