CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Oppo

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryty pre smartfóny OPPO v desiatkach prevedení len u nás

Vlastníte mobil značky OPPO? Mali by ste tomuto kvalitnému čínskemu výrobku zabezpečiť potrebnú ochranu v podobe krytu, puzdra alebo obalu. V ponuke nášho internetového obchodu nájdete prepracované kúsky, ktoré váš telefón spoľahlivo ochránia pred mechanickým poškodením. Knižkové puzdrá, ktoré kryjú aj displej a dotykovú plochu náchylnú na poškrabanie či prasknutie, sú veľmi dobrým riešením, najmä ak pozerávate  filmy či videá. Puzdro využijete aj ako stojan. Flipové puzdrá sa prakticky uzatvárajú magnetom, drevené na seba dokážu strhnúť všetku pozornosť a silikónové obaly sú maximálne flexibilné a nájdete ich v desiatkach rôznych prevedení. Odolné obaly z našej ponuky ulahodia každému – milovníkom štýlu, praktickosti aj elegancie. Stačí si vybrať z ponúkaných možností alebo si nakonfigurovať vlastný obal prostredníctvom nášho šikovného nástroja. Za kvalitu ručíme! Plastický kryt alebo knižkové puzdro?

OPPO - plastický kryt alebo knižkové puzdro?

Výber je len a len na vás! Kryty, ktoré nájdete na etuo.sk pomôžu predĺžiť životnosť vášho telefónu o niekoľko mesiacov, ba až rokov. Sú praktické a nemusíte ich vďaka výrezom pre všetky dôležité funkčné prvky skladať. Telefón môžete používať rovnako s obalom i bez neho. Teda, ak nehovoríme o knižkovom puzdre, ktoré musíte otvoriť, ak chcete telefonovať, písať správy alebo surfovať po webových stránkach. Maximálnu ochranu vášmu telefónu doprajete, ak ho vybavíte aj šikovnou fóliou alebo tvrdeným sklom. Nezabúdajte, že na ochrane záleží, vášmu smartfónu ňou môžete doslova „zachrániť život“ a ušetriť nemalé prostriedky za kúpu nového alebo opravu pôvodného mobilu.

Zoom v podaní OPPO búra všetky hranice

Známe spoločnosti OPPO, OnePlus a Vivo patria pod tú istú materskú spoločnosť , ktorou je firma BBK. Značka OPPO síce u nás nie je extrémne známa, no mnohí z nás o nej už počuli. Spoločnosť patrí medzi popredných čínskych výrobcov a je jednou z najviac rozvíjajúcich sa spoločností v Číne vôbec. Pokrokový výrobca smartfónov plánuje dokonca nasadenie novej technológie pre fotoaparáty mobilných telefónov, ktorá sprostredkuje rekordné desaťnásobné priblíženie. Nechajme sa prekvapiť!