+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OnePlus Nord N100

Obaly pre OnePlus Nord N100


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony OnePlus Nord, OnePlus Nord N10 5G, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Krásne obaly na OnePlus Nord N100

Predstavujete si pre svoj telefón dokonalý kryt, s ktorým by ste sa mohli pochváliť pred známymi a zároveň by vám vykúzlil úsmev na tvári vždy, keď sa na neho pozriete? Ideálnym riešením bude v tom prípade kryt z etuo.sk. Môžete si u nás totiž vybrať z viac ako 300 motívov a typov obalov presne na váš OnePlus Nord N100. Obľúbenou klasikou sa u našich zákazníkov stali silikónové kryty, ktoré presne sadnú na telefón, udržia ho v bezpečí a dodajú mu nenahraditeľný štýl. Novinkou sú aj drevené obaly s originálnou kresbou dreva a rytinou s prírodným vzorom. Štýlové riešenie predstavujú aj gravírované kryty. Tie u nás nájdete v rôznych farebných prevedeniach od striebristej až po medenú vhodnú podľa motívu pre ženy aj pre mužov. Ak vás však láka skôr klasika, vyberajte zo širokej ponuky transparentných krytov či knižkových obalov s koženkovou úpravou a jednofarebným prevedením.  

Čo hľadať u obalu na mobil? Hlavne kvalitu    

Ak však chcete vybrať ten správny obal pre svoj telefón, nehľaďte iba na jeho vzhľad, ale taktiež na kvalitu. Kryt vám musí bezpečne zapasovať svojimi rozmermi aj výrezmi tak, aby sa z telefónu len tak samovoľne neuvoľnil ale zároveň aby vás neobmedzil v jeho používaní. Presne takéto obaly spĺňajúce najvyššie bezpečnostné štandardy nájdete na našich stránkach etuo.sk. 

Skvelý spoločník OnePlus Nord N100 

Ak chcete získať kvalitný mobil s prepracovanými funkciami za super cenu, určite nešliapnete vedľa s modelom OnePlus N100. Tento smartfón vám totiž poskytne všetko, čo potrebujete: veľký HD+ displej, vysokokapacitnú batériu s nadštandardnou výdržou ale aj skvelý trojitý fotoaparát pre tie najlepšie zábery z dovolenky či každodenného života. OnePlus Nord N100 využíva odskúšaný operačný systém Android10 s Google Play, kde vás čaká množstvo skvelých appiek. Mobil má taktiež možnosť vloženia microSD karty a internú pamäť 64 GB.