CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OnePlus Nord N10 5G

Obaly pre OnePlus Nord N10 5G


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony OnePlus Nord N100, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly na OnePlus Nord N10 5G, ktoré len tak niekde nenájdete

Hľadáte obal na telefón, ktorý splní všetky vaše požiadavky na bezpečnosť, kvalitu aj krásny dizajn? Potom ste na stránkach etuo.sk naozaj správne! Ponúkame vám totiž viac ako 300 motívov a povrchov, z ktorých si môžete vybrať ideálnu kombináciu pre váš kryt na mobil. Páčia sa vám kvetinové vzory? Potom si vyberte, či chcete svoje magnólie nosiť skôr na knižkovom obale alebo dávate prednosť radšej jednoduchšiemu silikónovému puzdru. Veľmi obľúbenými sa v posledných mesiacoch u nás stali aj drevené obaly na mobil, ktoré vám ponúknu originálnu kresbu dreva doplnenú o rytinu prírodného vzoru a zároveň poskytnú maximálnu ochranu. 

Kvalita na etuo.sk vždy na prvom mieste

Aj keď je výzor vášho obalu na telefón naozaj dôležitý, kľúčová je jeho kvalita. Preto by ste mali myslieť na to, aby váš kryt perfektne zapasoval rozmermi aj výrezmi vášmu telefónu a neobmedzil vás tak v jeho používaní. Naše obaly sa postarajú o to, aby ste mali váš OnePlus Nord N10 5G vždy v bezpečí presne tak, ako si to predstavujete. 

Dokonalý spoločník OnePlus Nord N10 5G

Telefón OnePlus Nord N10 5G vás zaujme nadštandardnou výbavou telefónu strednej triedy, ktorá sa zakladá na 6,49-palcovom displeji s 90 Hz, podpore 5G a taktiež skvelom výkone vďaka Snapdragon 690. Určite sa vám zapáči aj jeho veľké, 128 GB úložisko či 6 GB operačná pamäť. Do posledného detailu vyladené prostredie OxygenOs vám dovolí pracovať maximálne efektívne, pohodlne a bez obmedzení. K tomu vám nahráva aj možnosť rýchleho nabíjania. Telefón OnePlus Nord N10 5G vďaka nej totiž nabijete za pol hodinu. Prekvapí vás aj skvelý zvuk vďaka duálnym reproduktorom či hneď štyri objektívy fotoaparátu s rozlíšením hlavnej šošovky 64 MPx s EIS a clonou f/1,79.