Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OnePlus Nord CE 2 5G

Obaly pre OnePlus Nord CE 2 5G


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony OnePlus Nord CE 5G, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Nezmazateľná potlač a prispôsobivosť. To sú obaly od etuo.sk

Viete, v čom sú obaly od etuo.sk výnimočné? Chránia totiž nielen telefón, ale samotný ich povrch je veľmi odolný. Potlač na nich tlačíme pomocou modernej technológie bodovej tlače. Tá je odolná voči oškretiu, zošúchaniu, zmenám farieb aj vyblednutiu v čase. Svoj kryt tak môžete vystavovať slnečným lúčom alebo umývať a dezinfikovať koľko len chcete. Jeho farby ani potlač sa nezmenia. Obaly na váš OnePlus Nord CE 2 5G sa navyše zariadeniu perfektne prispôsobia. Netrápte sa už preto s tým, že svoj mobil nemôžete do obalu dostať a ak to už ide, celý povrch mobilu je poškodený a obal natiahnutý. Naše silikónové a plastikové obaly sa veľmi jednoducho a bez akéhokoľvek vplyvu na telefón aplikujú a aj po rokoch si stále držia svoj tvar. Ochránia mobil pre pôsobením nárazov aj otrasov a chránia aj krehké vnútorné komponenty. Tie sa pri častých pádoch telefónu omnoho rýchlejšie opotrebujú, a tak telefón vydrží kratšie. Obaly však dokážu absorbovať energiu nárazov, tlmia tak ich následky a starajú sa o čo najplynulejší chod aj vzhľad zariadenia.

Aký obal na OnePlus Nord CE 2 5G si zvolíte?

Kvalita krytov na telefón je nepochybne dôležitá. Viete, čo je však dôležitejšie? Ich dizajn. Vzhľad. A to, čo ním vyjadrujú. Práve preto vám ponúkame viac ako 300 typov obalov, z ktorých si môžete vybrať. Aby ste získali ten, ktorý vyjadrí váš štýl, skvele zapadne do vášho vkusu a napovie niečo o vašej povahe. Pokiaľ ste jemná duša, zvoľte si neutrálnejšie farby, abstraktné motívy alebo jemné kvetinové vzory, ktoré vás rozveselia vždy pri pohľade na nich. Naopak ak máte radi výzvy a každý deň sa motivujete k lepším výsledkom, vyberte si obal, ktorý to povie za vás. Tie s výstižnými nápismi a motivačnými textami sa o to zaručene postarajú v priebehu niekoľkých sekúnd. Že chcete na svoje okolie pôsobiť elegantnejším dojmom? Potom si vyberte niektorý z jednofarebných silikónových alebo kožených krytov. Ideálne sa hodia aj na pracovné mítingy alebo obchodné jednania. Pre minimalistov sa skvele hodia priehľadné a tenké puzdrá, ktoré nechajú vyniknúť dizajn vášho telefónu a zároveň na naň nepriťahujú zbytočnú pozornosť. A ak túžite po kúsku prírody, doprajte si kryt s motívmi stromov, listov alebo lesných zvierat a cíťte sa pokojne a vyrovnane ako v lese celý deň.

Vytvorte si svoj vlastný motív na kryt. Len podľa seba

Že ste si nevybrali z našej ponuky obalov? To je fantastické! Náročných zákazníkov v etuo.sk milujeme. Práve pre vás sme si totiž pripravili možnosť ako si vytvoriť kryt na svoj telefón s vlastným motívom podľa svojej fantázie. Páčilo by sa vám nosiť pri sebe celý deň svoju milovanú polovičku alebo vaše usmiate detičky? Potom si ich fotografiu dajte rovno na kryt telefónu. Môže ísť o fotografiu zo svadby, krstenia alebo spoločnej rodinnej oslavy. Ak naopak žijete skôr párty život a priatelia sú pre vás naozaj dôležití, zvoľte si momentku z koncertu alebo uletenej dovolenky na horách.

Zlatá stredná cesta: OnePlus Nord CE 2 5G

Telefón strednej triedy s perfektnou výbavou. Aj tak by sa dal opísať smatfón OnePlus Nord CE 2 5G, ktorý okrem perfektne spracovaného dizajnu ponúka aj všetky moderné funkcie, ktoré používate každý deň. Jeho veľkým lákadlom je displej s uhlopriečkou 6,43 palcov a obnovovacou frekvenciou 90 Hz. K tomu s ním získate aj integrovanú čítačku odtlačkov prstov či funkciu Always On zobrazujúcu neustále základné informácie a dôležité udalosti. Telefón vám poskytne skvelý fotoaparát s rozlíšením hlavného objektívu 64 MPx a doplnenie o 8 MPx aj 2 MPx snímače. K tomu taktiež veľká 4 500 mAh batéria s možnosťou rýchleho 65W nabíjania a čip NFC pre platenie telefónom kamkoľvek sa pohnete. Potrebujete ešte niečo viac?