+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OnePlus Nord 2 5G

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Stavte na skvelé puzdro na smartfón

Vedeli ste, že aj sexy puzdro robí smartfón smartfónom? Je to tak. V dnešnej dobe by už bez neho nikto z nás nemal vychádzať ani na krok. Telefón totiž nosíme so sebou neustále aj na miesta, kam sme sa tomu predtým vyhýbali – na behanie, k bazénu, do lietadla, na bicykel alebo na toaletu. Čím častejšie ho so sebou pritom máme, tým väčšia je pravdepodobnosť jeho pádu, nárazov a iných poškodení. Kvalitný obal vás síce pred nešťastnými náhodami neochráni, zato sa však postará o bezpečie vášho OnePlus Nord 2 5G. Vďaka krytu sa k telefónu nedostane vlhkosť, prach, nečistoty či mastné odtlačky prstov, ale ani škrabance, vrypy, preliačenia či odreniny. Skrátka, o svoj telefón sa s dobrým puzdrom už nemusíte báť. Navyše tým, že chráni vonkajší obal telefónu, sa puzdro stará aj o dlhšiu trvácnosť vnútorných komponentov. Ani pre ich bezchybné fungovanie totiž nie sú tvrdé nárazy nijako prospešné. Ak ich teda dokážete zmierniť, nedochádza k tak rýchlemu opotrebovávaniu a telefón vydrží v špičkovom stave omnoho dlhšie. Poďte sa s nami pozrieť aj na ďalšie výhody puzdier etuo.sk.

Výhody kvalitného obalu na telefón

Prvá vec, ktorá by vás mala pri výbere kvalitného krytu na mobil zaujímať, sú materiály, z ktorých je puzdro vyrobené. Silikónové obaly pôsobia kompaktne a jemne, ale sú veľmi odolné voči pádom aj nárazom na tvrdé povrchy. Vďaka hranám vystupujúcim nad úroveň displeja nedochádza ku kontaktu obrazovky s rovným podkladom, takže efektívne ochránia aj prednú stranu mobilu. Zariadenia obalia na milimeter presne, sú flexibilné, a tak sa jednoducho nasadzujú a skladajú. Navyše vďaka precíznym otvorom na externé komponenty neobmedzujú v používaní všetkých funkcií telefónu, ako napríklad fotografovanie, počúvanie hudby alebo nabíjanie. Vďaka kvalitnej bodovej tlači, ktorú používame na aplikáciu motívov a farieb na telefóny, vydržia obaly dlho ako nové, farby nevyblednú, neošúchajú sa ani nestratia svoju žiarivosť.

Ako si vybrať dokonalý kryt na mobil OnePlus Nord 2 5G

Chcete vlastniť dokonalý obal na telefón? V prvom rade musíte premýšľať nad svojim životným štýlom. Milujete šport a mobil vám nesmie chýbať v držiaku na bicykli či na ruke? Je u vás na prvom mieste bezpečnosť a odhalený displej je pre vás neprípustný? V tomto ohľade si vyberajte buď silikónové alebo knižkové typy krytov na mobil. Ďalším dôležitým aspektom je dizajn obalu. Ak sa vám páčia žiarivé farby, flitre a výrazné vzory, stavte na kolekciu Soft Flex Design, ktorá má v tomto ohľade mnoho čo ponúknuť. Pokiaľ vás naopak lákajú transparentné a ultra tenké kryty nechávajúce vyniknúť originálny kryt vášho telefónu, siahnite po obaloch Ultra Slim. Tie na telo telefónu sadnú ako druhá koža a vyzerajú dokonale nenápadne. Veľkým lákadlom sú aj mramorové, abstraktné alebo pastelové vzory kolekcie Design Case. Tú si obľúbilo množstvo našich zákazníkov hľadajúcich jednoduchý a zároveň elegantný štýl. Pre milovníkov sú tu v rámci ďalších kolekcií pripravené motívy kvetov, stromov alebo lesných živočíchov, pre cestovateľov zas obrázky najrôznejších svetových destinácií a ich ikon, mladšia generácia sa iste nájde v hravých a odvážnych nápisoch a starší si prídu na svoje s našou prepracovanou vintage kolekciou.

Telefón OnePlus Nord 2 5G presne pre vás

Zvoľte si telefón, na ktorý nemusíte pol roka šetriť, vyzerá skvele a ponúka moderné funkcie presne podľa vašich potrieb. Je ním OnePlus Nord 2 5G. Okrem kvalitného displeja s uhlopriečkou 6,43 palcov, Full HD+ rozlíšením a obnovovacou frekvenciou 90 Hz vám tento model prináša aj skvelý výkon vďaka osemjadrovému procesoru a 8 GB RAM. Samozrejmosťou sú LTE, možnosť platieb cez mobil NFC alebo Dual SIM. Navyše sa s ním bez problémov pripojíte k najrýchlejšej 5G sieti, na ktorej môžete surfovať bez obmedzení kvality či rýchlosti. Všetko skvele doplní ešte trojitý fotoaparát s rozlíšením hlavného snímača 50 MPx a 32 MPx selfie kamerkou.