+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OnePlus Nord

Obaly pre OnePlus Nord


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony OnePlus Nord N10 5G, OnePlus Nord N100, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Ako ochrániť svoj OnePlus Nord? Odpoveďou je kvalitný kryt

Zaručená ochrana pre váš telefón OnePlus Nord neexistuje. Vždy vám totiž môže nešťastne vypadnúť z ruky, poškriabať sa v kabelke alebo sa inak mechanicky poškodiť. Jediná ochrana je teda účinná prevencia pomocou odolného obalu na telefón. U nás si môžete vybrať naozaj kvalitné modely od prvotriednych výrobcov, ktorí sa starajú o to, aby obaly na telefón nielen špičkovo zapasovali, ale taktiež aby spĺňali všetky bezpečnostné a estetické štandardy. Sú vyrobené z TPU materiálov alebo kvalitných plastov, ktoré sú ohybné, a tak krásne prľnú na telefón a už ho nepustia. Gumené kryty majú schopnosť absorbovať energiu nárazu a nepustiť ju k vášmu telefónu.

Štýlové obaly na OnePlus Nord

Kvalita však nie je to jediné, na čo musíte pri výbere vhodného obalu na váš OnePlus Nord hľadieť. Veľký zmysel má pre našich zákazníkov aj dizajn, farebnosť a celková úprava obalu. Pokiaľ milujete prírodu, hravo to dáte všetkým vedieť na prvý pohľad pomocou dreveného obalu na telefón s prírodnými motívmi. Gravírovaný kryt zas o vás napovie, že idete s módou a viete, čo práve „letí“. Silikónové puzdro je ideálne pre mladšie generácie používateľov, ktoré majú rady farby, veselé nápisy a farebné obrázky. No a jednofarebné koženkové knižkové puzdrá či plastové obaly sú určené tým, ktorí chodia na mnoho pracovných stretnutí či do spoločnosti, kde skrátka musia pôsobiť elegantným dojmom.

OnePlus Nord – ideálny partner mladej generácie

Telefóny OnePlus sú ako stvorené pre mladých používateľov s náročnými požiadavkami a vycibreným vkusom. Užite si s týmto telefónom skvelý 48 MPx fotoaparát s nočným režimom pre naozaj ostré fotografie aj v noci či v šere alebo skvelú selfie kameru s vysokým rozlíšením spojenú s ultraširokým objektívom. Určite si zamilujete aj jeho 90 Hz AMOLED displej a hlavne pripojiteľnosť na 5G sieť, s ktorou už nikdy nebudete mať obmedzenú rýchlosť pripojenia.