Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OnePlus 9RT 5G

Obaly pre OnePlus 9RT 5G


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony OnePlus 9, OnePlus 9 Pro, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Prečo aj vy potrebujete obal na OnePlus 9RT 5G

Je ráno a vy nestíhate do práce. Ponáhľate sa po ulici, aby ste sa tam čím skôr dostali. Medzitým na telefóne kontrolujete maily. Zrazu sa vám niečo pripletie pod nohy, potknete se, telefón vám vypadne na chodník. Je celý oškretý, objavili sa na ňom mnohé škaredé vrypy, a chýba mu kúsok hrany. Keby ste ho tak mali v obale… Konečne dorazíte do práce, sadnete si za stôl, odpijete si prvý dúšok z kávy. Ako ju pokladáte na stôl, rýchlo sa obzriete za kolegom a hrnček omylom vylejete na stôl. Ako na potvoru len 5 centimetrov od svojho už tak zničeného telefónu. Teraz je navyše celý mokrý, lepkavý a pomaly prestáva fungovať. Keby ste ho tak mali v obale… Že je táto situácia trochu prehnaná? Možno áno, ale aspoň časť z nej sa stala už takmer každému z nás. Prečo potom ešte stále váhame pri ochrane svojho telefónu kvalitnými ochrannými doplnkami? Keby ste totiž vlastnili kvalitný obal z odolných materiálov, celé ráno by bolo zachránené a váš telefón by o vašom zlom dni ani len netušil. Odolal by pádu, vyliatej káve aj ďalšiemu nepríjemnému pôsobeniu. Súhlasíte teda, že puzdro na telefón je v dnešnej uponáhľanej dobe „must have”? Pokiaľ áno, poďme sa pozrieť, ako si vybrať ten správny model. 

Vyberte si obal podľa svojho vkusu

Pri výbere toho správneho obalu by ste sa mali zamerať hneď na niekoľko vecí. Tou prvou je materiál, z ktorého puzdro pochádza. Ak zvolíte silikónový kryt na mobil, získate istotu ľahučkého spoločníka, ktorý sa ideálne hodí pre každodenné používanie do školy, na doma či do práce. Zbytočne nezaťaží vaše vrecká a vyzerá veľmi príjemne. Ak naopak potrebujete maximálnu ochranu pri športových aktivitách, náročnej fyzickej práci či častých presunoch, stavte na extra odolný obal na OnePlus 9RT 5G vystužený karbónovými vláknami. Je schopný absorbovať aj tie najprudkejšie nárazy a otrasy, vyzerá masívne a navyše sa s ním telefón veľmi dobre drží v ruke. V prípade, že svoj mobil potrebujete pri obchodných jednaniach alebo pracovných mítingoch, kde chcete vyzerať elegantne, ideálne sa k vám bude hodiť kožené puzdro. Doprajte si ho v niektorom z tlmených odtieňov a zažite s ním dokonalý štýl kam sa len pohnete. Milovníkom prírody sa krásne hodia drevené obaly s potlačou rastlín, listov alebo stromov, minimalistom zas transparentné kryty zvýrazňujúce originálny kryt zariadenia OnePlus 9RT 5G.    

Kryt s vlastným motívom na OnePlus 9RT 5G   

Že si nedokážete vybrať z viac, ako 300 predpripravených motívov z našej kolekcie? To je skvelá správa! Práve pre vás sme so totiž pripravili možnosť vytvoriť si kryt s vlastným motívom celkom podľa vašej fantázie. Na svoj obal si tak môžete pripraviť vlastnú fotografiu, obľúbené logo alebo farbu podľa svojho výberu. Všetko zvládnete rýchlo a jednoducho v našom online editore. Nemusíte kvôli tomu zaberať drahocenné miesto vo svojom počítači a nič sťahovať - všetko funguje online na našich webovkách. Nahrajte sem svoju fotografiu, upravte ju, pridajte krátky text, obľúbené motto alebo odkaz, všetko skontrolujte a obal nám môžete poslať do výroby.  

OnePlus 9RT 5G rýchly ako blesk

Telefón OnePlus 9RT 5G láka používateľov hlavne veľmi atraktívnou cenou a skutočne rýchlym displejom. Ten dosahuje obnovovaciu frekvenciu 120 Hz, ale pri dotyku zvládne až 600 Hz. A to už je naozaj niečo výnimočné. Doplniť si k tomu môžete aj integrovanú čítačku odtlačkov prstov a podporu technológie HDR10+. Bonusom je taktiež veľmi zaujímavý dizajn ladiaci s ďalšími mobilmi OnePlus v rade 9, výkonný fotoaparát a aplikácie potrebné pre každého moderného používateľa. Telefón je dostupný v klasickom bielom aj čiernom prevedení doplnený taktiež o jemný zelenkavý model. Ten sa bude ideálne hodiť k plne transparentnému obalu, ktorý zvýrazní jeho výnimočnosť.