+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OnePlus 8T

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Skvostné kryty na telefón OnePlus 8T

Zaslúžil by si váš telefón konečne nový obal ale neviete, ako si ho máte vybrať? U nás sta na tej správnej adrese! Kryt si vyberajte v prvom rade vždy podľa toho, aký typ uprednostňujete. Spoľahli by ste sa radšej na knižkový obal, ktorý sa vďaka magnetickému uzáveru neotvorí ani pri tvrdom náraze na pevné povrchy? Alebo skôr máte radšej silikónové obaly chrániace len zadnú časť telefónu, pri zachovaní dizajnu vášho zariadenia? Výber je len na vás. Keď sa rozhodnete, prejdite si všetky dizajny a zvoľte ten, ktorý vám ako prvý padne do oka. Bude to ten s jednoduchými geometrickými vzormi alebo skôr ten s krásnymi pastelovými kvetmi po celom obvode? Veľmi obľúbené sú dnes aj drevené kryty odhaľujúce vašu dušu milovníka prírody či gravírované obaly, ktoré odhalia vašu vášeň pre minimalizmus. Vyberte si teda presne to, čo vás vystihuje a buďte so svojim krytom na telefón konečne spokojní. Vy si to predsa zaslúžite.

Kvalita a skvelý dizajn – to sú obaly etuo

Nielen dizajn a estetická stránka, ale aj kvalita je kľúčová pri výbere toho správneho obalu. V našom elektronickom obchode si môžete byť istí prvotriednosťou materiálov a ich dokonalým spracovaním. Všetky presne sadnú na váš OnePlus 8T, kopírujú jeho krivky a presne sadnú na každý jeden otvor, gombík či potrebný senzor.

Bude OnePlus 8T skvelým výberom aj pre vás?

Objavte dokonale hladký, tenký a zaoblený dizajn doplnený o prekrásne farby s telefónom OnePlus 8T. To však ani zďaleka nie je všetko. Čaká vás s ním taktiež 90 Hz Fluid displej so selfie kamerou a naozaj výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 865 dokonca s možnosťou 5G pripojenia. Telefón vyniká taktiež 48 MPx kamerou a dlhotrvajúcou batériou s kapacitou až 4 300 mAh, ktorá vám bez potreby nabíjania vydrží celé dni.