+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OnePlus 8 Pro

Obaly pre OnePlus 8 Pro


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony OnePlus 8, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Objavte svoj obal na mobil OnePlus 8 Pro

Kúpou telefónu to všetko ani zďaleka nekončí. Samozrejme, mobil môžete používať už od začiatku, ale mysleli ste už na to, ako ho zabezpečíte pred možným poškodením? Pády, odreniny a škrabance nie sú až také ojedinelé, ako by ste si mohli myslieť a ich následky sú často fatálne. Predsa len, prasknutie tela telefónu, ryha na chrbte obalu alebo prasklina na displeji dokážu znížiť nielen jeho estetickú hodnotu, ale tiež poznačiť i jeho fungovanie. Obal na mobil predstavuje pomerne malú investíciu, avšak s obrovským dosahom. Okrem toho, že telefón ochráni pred mechanickým poškodením, dodáva mu nový vzhľad a v neposlednom rade veľa prezrádza o vašich preferenciách. Ak napríklad dávate prednosť knižkovým puzdrám, znamená to, že sa o svoj mobil príkladne staráte a nechcete, aby sa poškodil. Zadné kryty sú zase veľmi praktické pre tých, ktorí svoj smartfón len málokedy odložia a najradšej ho majú stále v ruke.

Výber puzdra alebo krytu na mobil je len na vás

Pokiaľ si s výberom vhodného obalu na mobil neviete rady, máme pre vás užitočné tipy. Načo bezcieľne blúdiť po internete a preklikávať ponuky desiatok eshopov, keď u nás nájdete všetko na jednom mieste? Zadajte značku a model svojho mobilu do filtra a okamžite sa vám zobrazí ponuka ušitá na mieru pre vaše zariadenie. Keďže sa v nej budú nachádzať výlučne obaly na telefón OnePlus 8 Pro, nemusíte mať obavy, že by niektorý z nich na telefón nepasoval. Rozmery, veľkosť, umiestnenie a tvar výrezov na konektory a kamery, to všetko je presne prispôsobené modelu telefónu, ako ho navrhli výrobcovia. Na vás už potom zostáva, z akého materiálu chcete puzdro mať, či v akom vyhotovení a dizajne si ho predstavujete. K dispozícii máte obaly vyrobené z dreva, silikónu či plastu, dekorované rozličnými motívmi, aplikáciami či pôsobivými detailmi.

Krásny a pritom odolný obal na smartfón

Popri praktickej funkcii by mal obal na mobil spĺňať aj funkciu estetickú. To, našťastie, s produktmi z nášho sortimentu nie je nijaký problém. Nájdite si medzi nimi obal na mobil, ktorý vás osloví.