+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OnePlus 8

Obaly pre OnePlus 8


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony OnePlus 8 Pro, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Vyberte obal pre svoj OnePlus 8

Nástupca minuloročného modelu prináša vynovený dizajnový displej s rovnakými špecifikáciami, s otvorom, nie výrezom na prednú kameru, ako aj výkonnejší procesor, silnejšiu batériu a vyššiu kapacitu RAM. Stal sa tento štýlový krásavec aj vaším spoločníkom? V tom prípade nezabudnite na jeho povinnú výbavu v podobe kvalitného obalu, ktorý ho ochráni pred prípadným mechanickým poškodením. Ak sa chcete vyhnúť poškodeniu svojho smartfónu, stavte na odolný kryt alebo puzdro na mobil. Pevný obal je vynikajúci v tom, že poskytuje telefónu vhodnú ochranu najmä pri pádoch, ktoré mu dajú najviac zabrať. Svoje výhody však má aj plastický obal, ktorý je na rozdiel od toho pevného maximálne ohybný a spoľahlivý. Okrem toho si môžete byť istí, že všetky naše kryty na mobil obsahujú potrebné výrezy na všetky funkčné prvky a to doslova na mieru daného modelu. To je zárukou toho, že fotiť, volať, nabíjať či počúvať hudbu budete môcť aj bez toho, aby ste skladali ochranný kryt z mobilu.

Predĺžte životnosť svojmu mobilu vďaka obalu

Možno ste to tušili a možno nie, faktom však ostáva, že kvalitný obal na mobil môže predĺžiť životnosť vášho telefónu aj o niekoľko rokov. Určite nám teda dáte za pravdu, že vhodný obal potrebuje aj váš OnePlus 8. Pre ktorý typ, dizajn alebo farbu sa však rozhodnete, už zostane len na vás. Sofistikované knižkové puzdrá, prírodné drevené kryty a mäkké silikónové obaly príjemné na dotyk nájdete na našej stránke v takom bohatom výbere, ktorý určite ulahodí aj tým najnáročnejším. Drobné detaily kvetov, zvieratiek, abstraktné vzory, jednofarebné obaly alebo nápadné trblietky sú tým, čo vášmu telefónu dodá povestnú iskru.

Obal na mobil ako symbol vášho štýlu

Pri voľbe obalu na mobil máte na výber z veľkého množstva najrozličnejších dizajnérskych kúskov. Nechajte prehovoriť svoje ja a vyberte si taký, po akom túžite. Bezpečnosť telefónu je samozrejmosťou, no netreba zabúdať ani na vizuálnu stránku. Koniec koncov, obal na telefón vám bude robiť spoločnosť vždy, keď siahnete po mobile.