+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OnePlus 7T

Obaly pre OnePlus 7T


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony OnePlus 7T Pro, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Originálne puzdro na OnePlus 7T

Na trhu je nepreberné množstvo obalov a tak bude vo výsledku na vás, aký si vyberiete. Obaly na mobilné telefóny, ktoré nájdete v ponuke obchodu Etuo.sk, sú vyrobené z prvotriedneho TPU materiálu. Ten ho dokáže ochrániť nielen pred vlhkosťou, prachom a nečistotami, ale aj pred poškodením spôsobeným pádmi alebo poškriabaním. Tieto kryty dokážu absorbovať energiu pádov aj z vyššej výšky a tak sa nestane, že by sa zadný kryt obalu akokoľvek poškodil. Naviac kryty prevyšujú úroveň displeja, čím zaručujú, že aj keď ho budete pokladať na nerovnosti, displej sa nepoškodí.

Prečo potrebujete kvalitný obal na telefón?

Používať mobilný telefón bez obalu je ako dovolenkovať bez zdravotného poistenia – možno vám to prejde bez úrazu, ale skôr či neskôr vás jednoducho prestane baviť tá neistota. Každý z nás chce mať totiž záruku, že aj keď dôjde k najhoršiemu, nie je sa čoho obávať. S obalom sa vám totiž váš smartfón neoškrie, neznečistí ani nepoškodí a vy ho tak môžete každý deň používať celkom bez stresu a obáv. Zachovávate naviac hodnotu svojho zariadenia tak ako v deň, keď ste si ho zakúpili. Ak by ste si ho o pár rokov priali posunúť ďalšiemu záujemcovi, budete mať vyhraté – váš telefón nestratí na hodnote zbytočnými škrabancami ani inými poškodeniami.

Nová generácia OnePlus 7T

Chcete sa svojim mobilom odlíšiť z nudnej šedivosti hromady telefónov s Androidom? Potom máme pre vás jasnú voľbu v podobe OnePlus 7T. Tento smartfón je ukážkou novej generácie telefónov. Okrem pôsobivého displeja totiž nádherne fotí a softvérovú stránku obstaráva lákavá grafická nadstavba Oxygen OS. Displej mobilného telefónu OnePlus 7T sa pýši uhlopriečkou 6,55" s jemným rozlíšením 2 400 × 1 080 pixelov. Skvelým doplnkom je aj ovládanie telefónu s vypnutou obrazovkou. Nakreslíte napríklad kruh a otvorí sa fotoaparát, náčrtkom šípky zase môžete preskakovať skladby v playliste. Je to jednoduché a naozaj efektívne.