CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OnePlus 7

Obaly pre OnePlus 7


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony OnePlus 7T Pro, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryty na mobilný telefón OnePlus 7

Chcete vo svojom živote zmenu a neviete, ako na to? Začnite od maličkostí. Napríklad od krytu na svoj mobilný telefón. Môžete si ho vymieňať podľa nálady alebo príležitosti, na ktorú sa chystáte. S trblietavými modelmi zažiarite na party, jednoduché jednofarebné modely sa zas hodia na obchodné jednanie. A keď sa vydáte na dovolenku, doprajte si niečo naozaj odviazané. Z našej ponuky si na svoj OnePlus 7 môžete vybrať z viac, ako 300 motívov. Alebo si navrhnúť svoj vlastný.

Obaly na smartfóny OnePlus 7 podľa vašich predstáv

Každá naša kolekcia v sebe ukrýva niečo výnimočné. Kryty Foto Case sú potlačené krásnymi fotografiami s tými najrôznejšími motívmi. Okrem záberov prekrásnej prírody, krásavíc na motorkách, kolekcií Food Porn či roztomilých zvieratiek si pri nej užijete aj transparentné okraje a skvelé silikónové materiály. Kolekcia FLEXmat Case je naopak je naopak trochu triezvejšia, jednofarebná a určená pre pokojné duše, ktoré s obrázkami nechcú príliš experimentovať. Ak ste za prvotriednu ochranu, ale chcete si zachovať jednoduchý štýl, stavte na puzdrá SoftFlex. Z vnútornej strany sú telefónu prispôsobené jemnou vložkou tak, aby váš telefón udržali v tom „najväčšom pohodlí“. Objaviteľom a dobrodružných dušiam sú určené puzdrá Fantastic Case s rôznorodými motívmi plnými farieb, vzorov a obrázkov.

Hviezda výkonu OnePlus 7

Smatfón OnePlus 7 je perfektne skonštruované zariadenie so skvelými funkciami. Vďaka výkonnému procesoru, hlasným reproduktorom a dobrej ergonómii sa stane skvelým partnerom všetkých, ktorých bavia pokročilé hry. Batéria vám v ňom vydrží celý deň a naviac smartfón ponúka možnosť rýchleho nabíjania. Vylepšený displej zobrazuje grafiku veľmi kvalitne, má príjemný vzhľad a celkovo sa so svojou malou slzičkou hodí ku atraktívnemu designu telefónu. Aj fotoaparát je so svojimi 48 MP kvalitný a dokáže zachytiť pekné zábery. Jedná sa o telefón, ktorý vďaka prémiovému spracovaniu a primeranej cene vyhovie väčšine používateľov.