CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OnePlus 10 Pro 5G

Obaly pre OnePlus 10 Pro 5G


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony OnePlus 10T 5G, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Využite všetky výhody krytov na OnePlus 10 Pro 5G

Používatelia našich obalov vedia, koľko výhod im ich kryty prinášajú. Nejde totiž len o ochranu pred škrabancami, vrypmi, preliačeniami či prasklinami. Dôraz kladieme aj na odolnosť voči vlhkosti, prachu, nečistotám či mastným odtlačkom prstov. Všetky puzdrá z našej dielne ďalej perfektne zachytia telefón a zároveň dovolia neobmedzene s ním manipulovať – to všetko vďaka precíznym otvorom na fotoaparát, externé komponenty ako nabíjací kábel či slúchadlá alebo na senzor odtlačkov prstov. Veľmi dôležitým aspektom je aj výrobný materiál krytov. Puzdrá na OnePlus 10 Pro 5G z etuo.sk sa vyrábajú z prémiových zložiek, ktoré sú príjemné na dotyk a taktiež krásne na pohľad. Jednu skupinu materiálov tvorí TPU, teda termoplastický polyuretán. Ten svojimi vlastnosťami stojí na pomedzí gumy a plastu, je veľmi flexibilný, maximálne odolný voči vlhkosti, ohybu aj vysokým teplotám a navyše vyzerá fantasticky. Ďalej sú naše kryty vyrábané z jemnej ekokože, odolnej gumy, silikónov, plastov atď. Stačí si len vybrať ten správny práve pre vás.

Ako si vybrať vhodný obal?

Výberu správneho obalu na OnePlus 10 Pro 5G nie je jednoduchý. V našom e-shope vám totiž prinášame viac ako 200 možností. Ako prvé je dôležité vedieť, či preferujete knižkový obal s výklopným krídlom a uzatváraním na magnet, alebo dáte prednosť kompaktnejšiemu silikónovému krytu. Skvelou možnosťou hlavne pre dizajnovo pokročilé telefónu sú plne transparentné kryty, ktoré vyzdvihnú originálny obal telefónu a dodajú mu ochranu počas dňa aj noci. Nepridajú mu ani centimeter naviac a skvele sa hodia pre všetky generácie používateľov – od študentov cez podnikateľov a mamičky na materskej až po seniorov. Že by ste chceli svojim obalom zaujať a ozváštniť svoje zariadenie? Potom stavte na silikónové obaly. Ich motívy sa dajú farebne doladiť s povrchom obalu, takže pri ich tvorbe si užijete mnoho zábavy. Môžete rozkvitnuté kvety kombinovať s jemnou ružovkastou, bielou alebo zelenou farbou či zvoliť ostré geometrické tvary a doplniť ich o výrazne červený alebo žltý silne kontrastný silikón. Vedľa nešliapnete ani s mramorovým krytom alebo koženým puzdrom podľa najnovších módnych trendov.

Obal s vlastným motívom na OnePlus 10 Pro 5G

Premýšľali ste už niekedy nad tým, že by ste si svoj obal na mobil sami navrhli? Pokiaľ áno, prinášame vám túto možnosť v reálnom živote, a to ešte dnes. Za pomoci nášho online kreatívneho editora môžete vytvárať svoje vlastné motívy podľa toho, ako si to predstavujete. Mnoho zákazníkov si do galérie jednoducho nahrá svoju obľúbenú fotografiu a na svojom obale si ju virtuálne posúva tak, aby sedela na zadný kryt s ohľadom na výrezy na fotoaparát alebo iné drobné prvky. Doplniť je tiež možné svoje obľúbené motto, motivačný citát, svoje iniciály alebo meno vašej drahej polovičky. Taktiež sa dá pracovať s obrázkami vopred pripravenými našimi grafikmi. Pokiaľ ste hotoví, stačí nám svoj výtvor len odoslať. Motívy tlačíme na kvalitný biely podklad, takže všetky farby vyniknú čo najlepšie. Okrem toho je kryt s vlastnými motívmi ideálnym darčekom aj pre vašich priateľov alebo rodinných príslušníkov. Ide totiž o veľmi osobný, ale zároveň praktický a dobre využiteľný predmet.

OnePlus 10 Pro 5G hlavne pre mladých

Užívajte si telefón, s ktorým zažijete tak trochu iný zážitok. Hneď na prvý pohľad vás totiž upúta keramický kryt zadného fotoaparátu, ktorý je tvorený 3D nanokryštálmi pre estetický jednoliaty dizajn všetkých troch šošoviek a až o 30 % vyššiu odolnosť voči opotrebovaniu. Ťahákom je aj veľký QHD+ displej s uhlopriečkou 6,7 palcov a skvelou 120 Hz obnovovacou frekvenciou. Jeho technológia LTPO 2.0 pre presnosť farieb a dokonalý obraz sa vám iste zapáčia na prvý pohľad. Čerešničkou na torte je aj ultrarýchle nabíjanie 80W SUPERVOOC alebo 50W AIRVOOC v kombinácii s veľkokapacitnou 5 000 mAh batériou.