Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OnePlus

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vybavte mobily OnePlus kvalitným krytom

Ak máte doma telefón OnePlus, mali by ste siahnuť po kvalitnom obale, len tak predĺžite jeho životnosť a budete ho môcť používať bez problémov oveľa dlhšie. Telefóny OnePlus sa tak ako aj iné telefóny časom a používaním zašpinia, odrú a sú denne vystavované riziku pádu. S ním je spojené aj mechanické poškodenie, ktorému sa však dá vyhnúť. Kvalitné puzdrá, kryty a obaly na mobily OnePlus ponúkajú spoľahlivé riešenie a nájdete ich v mnohých prevedeniach. Značky ako Fantastic Case, Foto Case, Ipaky, FLEXmat Case a mnohé iné vám ponúkajú naozaj široký a najmä pestrý výber ochranných prostriedkov pre váš mobil OnePlus. Posvieťte si aj na extra odolné obaly Bumper. Decentné knižkové puzdrá, štýlové drevené kryty a silikónové obaly nájdete na našej stránke doslova od výmyslu sveta. Detaily prírodných elementov, farebné motívy, jednofarebné verzie i jedinečné motívy dodajú vášmu telefónu ten správny šmrnc.

Prečo staviť na ochranu telefónu OnePlus?

Plastický kryt sa dokonale prispôsobí vášmu smartfónu a ochráni jeho vnútorné i vonkajšie komponenty. Nebojte sa, kryt chráni aj bočné steny, ktoré sú najčastejšou príčinou rozbitia telefónu v prípade pádu. Ak teda nerátame prasknutie displeja. S tým vám však pomôže ochranná fólia alebo tvrdené sklo, ktoré tiež nájdete v našom internetovom obchode. Samozrejmosťou sú výrezy na všetky ovládacie a funkčné tlačidlá a prvky. Telefonovanie, surfovanie po internete, nabíjanie alebo fotenie vám pôjde bez akýchkoľvek problémov a váš obal pri tom nemusíte z telefónu vôbec skladať.

Priateľské telefóny OnePlus vás potešia nielen cenou

Firma je dcérskou značkou čínskej spoločnosti OPPO a veľmi rýchlo napreduje. Modelu OnePlus 6 sa dokonca podarilo pokoriť hranicu milión predaných kusov len za 22 dní! Zaujímavým faktom je, že spoločnosti sa darí bez toho, aby investovala finančné prostriedky do distribúcie a marketingu. Povedomie značky sa šíri skrz komunitu a predaj prebieha najmä prostredníctvom e-shopu OnePlus. Telefóny využívajú operačný systém Android, ktorý zaručuje intuitívne a jednoduché ovládanie.