+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OnePlus

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Sale
 
OnePlus 5 - obal na mobil FLEXmat Case - ružový

OnePlus 5 - obal na mobil FLEXmat Case - ružový

3,70 €
9,90 €
/ skladom

 

 

Vybavte mobily OnePlus kvalitným krytom

Ak máte doma telefón OnePlus, mali by ste siahnuť po kvalitnom obale, len tak predĺžite jeho životnosť a budete ho môcť používať bez problémov oveľa dlhšie. Telefóny OnePlus sa tak ako aj iné telefóny časom a používaním zašpinia, odrú a sú denne vystavované riziku pádu. S ním je spojené aj mechanické poškodenie, ktorému sa však dá vyhnúť. Kvalitné puzdrá, kryty a obaly na mobily OnePlus ponúkajú spoľahlivé riešenie a nájdete ich v mnohých prevedeniach. Značky ako Fantastic Case, Foto Case, Ipaky, FLEXmat Case a mnohé iné vám ponúkajú naozaj široký a najmä pestrý výber ochranných prostriedkov pre váš mobil OnePlus. Posvieťte si aj na extra odolné obaly Bumper. Decentné knižkové puzdrá, štýlové drevené kryty a silikónové obaly nájdete na našej stránke doslova od výmyslu sveta. Detaily prírodných elementov, farebné motívy, jednofarebné verzie i jedinečné motívy dodajú vášmu telefónu ten správny šmrnc.

Prečo staviť na ochranu telefónu OnePlus?

Plastický kryt sa dokonale prispôsobí vášmu smartfónu a ochráni jeho vnútorné i vonkajšie komponenty. Nebojte sa, kryt chráni aj bočné steny, ktoré sú najčastejšou príčinou rozbitia telefónu v prípade pádu. Ak teda nerátame prasknutie displeja. S tým vám však pomôže ochranná fólia alebo tvrdené sklo, ktoré tiež nájdete v našom internetovom obchode. Samozrejmosťou sú výrezy na všetky ovládacie a funkčné tlačidlá a prvky. Telefonovanie, surfovanie po internete, nabíjanie alebo fotenie vám pôjde bez akýchkoľvek problémov a váš obal pri tom nemusíte z telefónu vôbec skladať.

Priateľské telefóny OnePlus vás potešia nielen cenou

Firma je dcérskou značkou čínskej spoločnosti OPPO a veľmi rýchlo napreduje. Modelu OnePlus 6 sa dokonca podarilo pokoriť hranicu milión predaných kusov len za 22 dní! Zaujímavým faktom je, že spoločnosti sa darí bez toho, aby investovala finančné prostriedky do distribúcie a marketingu. Povedomie značky sa šíri skrz komunitu a predaj prebieha najmä prostredníctvom e-shopu OnePlus. Telefóny využívajú operačný systém Android, ktorý zaručuje intuitívne a jednoduché ovládanie.