+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, odolné puzdrá, obaly pre mobil

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom

 

 

Odolné obaly na mobilné telefóny

Odolnosť – to je presne to, čo od svojho krytu na mobilný telefón očakáva každý bežný užívateľ. Mnohým z nás totiž telefón často vypadne pri používaní z ruky či z auta, spadne z poličky alebo sa odrie v taške pri cestovaní. Tomu nezabránime. Pripravte sa však na všetky tieto situácie s odolným obalom na váš smartfón, ktorý vydrží naozaj všetko. Áno, aj pády z vysokej výšky.

Váš telefón je s odolným obalom v bezpečí

Odolné obaly z našej širokej ponuky poskytnú telefónu dokonalú ochranu. Vybrať si môžete z rôznych materiálov a designových prevedení. Ideálnou voľbou je puzdro v kombinácii polykarbonátového tvrdého rámu a pružného TPU materiálu, ktoré dokážu telefón ochrániť a zároveň absorbovať nárazovú energiu pri páde. Rovnako do čierneho však trafíte aj pri celosilikónových obaloch. Tie mobilný telefón pevne obopnú tak, aby sa v nich ani nepohol. Ak zažívate hlavne strach z obitia bočných strán svojho telefónu, spoľahnite sa na odolné obaly z nášho e-shopu, ktoré dávajú extra dôraz práve na ochranu týchto častí. Ich spevnené silikónové boky sú síce odolné ako skala, ale vďaka precíznym výrezom na nabíjacie a slúchadlové konektory nijako neobmedzia skvelé funkcie, ktoré váš smartfón ponúka.

Dolaďte si telefón odpovedajúcim obalom

Nech už robíte čokoľvek, doprajte svojmu telefónu naozaj odolnú ochranu, ktorú si zaslúži! Samozrejme, že naši poprední výrobcovia obalov na telefóny, ako sú Attrax, Forcell, Ringke či Nillkin, nezabúdajú ani na váš osobitý štýl. Preto si v rámci odolných obalov môžete vybrať design obalu, ktorý bude sedieť k vašej osobnosti. Dolaďte si telefón odpovedajúcim obalom ku svojmu BMW či Mercedesu. Alebo stavte na bielu klasiku či naozaj odolný minimalizmus v štýle polykarbonátového krytu. Alebo si jednoducho navrhnite vlastný design obalu na telefón a buďte tak celkom jedinečný. Dbajte hlavne na to, aby bol váš telefón v bezpečí s odolným obalom, ktorý mu poskytne dokonalú ochranu pri každej príležitosti.