+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Nokia X20

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Prečo by ste mali vlastniť kryt na telefón Nokia X20

Obal na telefón Nokia X20 je najbezpečnejšou a najpoužívanejšou ochranou, pomocou ktorej môžete účinne chrániť telo svojho smartfónu. Výberom puzdra z odolných materiálov minimalizujete riziko malých škrabancov na povrchu telefónu a jeho vážneho poškodenia vo vnútri. Kryty na telefóny sa jednoducho nasadzujú a vydržia v perfektnej kondícii po celé mesiace a roky. Okrem ochrany však prinášajú aj krásny dizajn a slúžia ako doplnok ku každému vášmu outfitu. Vyskúšajte aj možnosť tvorby krytu s vlastným motívom, ktorá vás bude baviť a navyše vďaka nej získate originálny kúsok, po ktorom ste vždy túžili.

Kvalitný obal na telefón Nokia X20 s množstvom výhod

Ak si vyberáte obal na telefón, stavte v prvom rade na jeho kvalitu. Naozaj prvotriedny kryt na mobil Nokia X20 dokáže vaše zariadenie udržať v bezpečí nielen pred vlhkosťou, prachom a nečistotami, ale aj pred nárazmi, škrabancami, pádmi či iným mechanickým poškodením. Vďaka tomu mobil zostáva v rovnakom stave ako v deň, keď ste na neho obal nasadili a zbytočnými škrabancami nestráca na hodnote. Tým, že obal chráni telo telefónu pred vibráciami, ochraňuje aj jeho jemné vnútorné komponenty. Keď sa nepoškodzujú pádmi, omnoho dlhšie vydržia fungovať v neporušenom stave. Veľkou výhodou dobrého obalu na mobil je aj jeho schopnosť priľnúť na telo telefónu a už ho nepustiť. Obal nemusíte dávať dole ani keď fotografujete, nabíjate zariadenie, počúvate hudbu alebo hráte online hry. Jeho presné výrezy totiž rešpektujú fotoaparát aj všetky externé komponenty potrebné pre bezproblémové fungovanie. Kryty na telefóny Nokia X20 sú vyrobené z prvotriednych materiálov, ktoré zaisťujú bezpečné uchopenie a prevenciu pred vyšmyknutím z ruky, ako aj jemnú vrstvu z vnútornej strany. Tá sa postará o ochranu telefónu pred poškriabaním. Knižkové puzdro poskytne dokonalú ochranu celého tela telefónu čo sa týka prednej aj zadnej strany zariadenia. Ak ste však zvyknutí na kompaktnejšie riešenia, stavte na silikónové puzdrá.

Dokonalý dizajn obalu na telefón Nokia X20 pre každého

Ak ste sa rozhodli, že kvalitný kryt je presne to, čo potrebujete, ostáva jediné – trochu sa pobaviť a vybrať si dokonalý obal z našej širokej ponuky. Nájdete v nej obaly s modernými vzormi, vintage obrázkami, boho motívmi, minimalistickými nápismi. Veľmi obľúbené sú trblietavé puzdrá z kolekcie Design Case alebo priesvitné obaly série FLEXmat Case. Tie nechajú vyniknúť dizajn vášho telefónu a zároveň zachovávajú všetky ochranné funkcie, ktoré sú pre obal na telefón absolútnou nutnosťou. Že si z našej pripravenej ponuky neviete vybrať to „pravé orechové“? Nezúfajte a spoľahnite sa na vlastnú fantáziu, predstavivosť a schopnosť pripraviť si presne to, čo sa vám páči. Reč je o obaloch s vlastným motívom, na ktoré si môžete dať vlastnú fotografiu napríklad zo svadby, z rodinnej oslavy alebo snímok od profesionálneho fotografa. Môžete si tak byť istí, že rovnaký obal na telefón Nokia X20 nebude mať nikto iný na svete. Tieto personalizované obaly poslúžia taktiež ako perfektný darček pre vašich najbližších na narodeniny, meniny, alebo pokojne aj na Vianoce či Valentína.

Prepracovaný telefón Nokia X20 by ste mali vyskúšať aj vy

Tento telefón budete pravdepodobne používať hodnú chvíľu. Nielen že je totiž veľmi kvalitný, ale zároveň poskytuje množstvo inovácií, ktoré si skrátka zamilujete. Hneď prvou je technológia Dual Sight, vďaka ktorej zachytíte obraz cez kameru hneď z niekoľkých uhlov. Skvelé rozlíšenie Quad kamery 64 MPX zaručuje vysokokvalitné fotografie aj videá aj vďaka ZEISS Optics. A ak sa necítite na fotografovanie okolia, ale skôr seba, skúste si svoju prednú 32 MPx selfie kameru, ktorá je pripravená robiť tie najlichotivejšie zábery. K finálnemu rozhodnutiu vás potom možno privedie príležitosť vytvárať svoje vlastné originálne prvky za použitia originálneho vodoznaku.