CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Nokia X10

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kvalitné obaly na telefóny Nokia X10

Kryty na telefón Nokia X10 vám prinesú množstvo výhod, bez ktorých po prvej skúsenosti už dokážete pravdepodobne žiť len veľmi ťažko. Ochraňujú vaše zariadenie vo dne, v noci, nepripustia k nemu poškodenia ani vlhkosť, prach či nečistoty a vyzerajú skrátka dokonale. Vyberte si obal na každú príležitosť, striedajte ich podľa nálady, nakúpte ich svojim blízkym alebo si vytvorte prototyp, aký nemá nikto na svete. Vitajte vo svete krytov etuo.sk.

Zoznámte sa s výhodami krytu na telefón

Keď telefón vložíte do kvalitného obalu, môžete si začať užívať bezpečie a pocit istoty. Ochránia váš telefón totiž pred škrabancami, vrypmi aj ďalšími mechanickými poškodeniami, ako sú vibrácie, nárazy alebo preliačeniny. Keďže mobil chránia od otrasov, zaisťujú mu aj dlhšiu životnosť. Jeho jemné vnútorné komponenty totiž nárazmi toľko netrpia a nezvyknú sa toľko kaziť. Obaly na telefón Nokia X10 presne sadnú na vaše zariadenie nielen svojimi rozmermi, ale aj výrezmi na fotoaparát, externé príslušenstvo či reproduktory a senzory odtlačkov prstov. Nemusíte ich teda dávať nikdy dole a môžete si byť istí ich ochranou po celý čas nosenia. Kryty sa dajú veľmi jednoducho čistiť pod prúdom vody, navlhčenou handričkou alebo dezinfekčným gélom. Platí to aj v prípade častého čistenia, ktoré je zvlášť v dnešných časoch veľmi potrebné. Pri čistení sa nemusíte obávať zošúchania alebo akéhokoľvek iného znehodnotenia farieb na kryte – potlač je pripravovaná kvalitnou bodovou technikou odolnou voči oterom aj pôsobeniu UV žiarenia. Pri silikónových obaloch je častou otázkou našich zákazníkov to, či sú schopné ochrániť aj displej telefónu. Odpoveďou je jednoznačné áno. Bočné hrany každého nášho krytu totiž vždy o pár milimetrov presahujú cez obrazovku, takže bránia styku s rovným povrchom – či už je to stôl alebo rovný chodník.

Kolekcia obalov pre všetkých používateľov

V ponuke etuo.sk si nájde „to svoje“ takmer každý. Ponúkame vám totiž niekoľko sérií krytov na telefóny Nokia X10, ktoré sú typovo ušité na všetkých od minimalistov cez elegánov až po výraznejšie typy osobností. Kolekcia Design Case ponúka veľmi moderné a obľúbené vzory mramoru v rôznych farbách od bielej cez ružovú a zelenú až po čiernu doplneného o zlaté pásy a ďalšie zaujímavé prvky. Taktiež v nej nájdete pastelové vzory s lúčnymi kvetmi či abstraktné vzory olejových malieb. Veľmi príjemne pôsobia aj obaly Chic Design s geometrickými vzormi, jemnými nápismi a modernými farbami. Pokiaľ milujete vintage štýl, prídete si na svoje s obalmi so sépiovými fotografiami alebo obrázkami bicyklov či béžových kvetov. Veľmi obľúbené sú aj športové vzory alebo obaly so zvieracími motívmi srsti, hadej kože alebo pávími perami. Tým, ktorí chcú svoj telefón nosiť skôr pre čisto pracovné účely alebo chcú nechať vyniknúť dizajn svojho telefónu, potom odporúčame obaly na telefóny FLEXmat Case, ktoré na mobile pôsobia ako druhá koža, ale poskytnú mu perfektnú a plnohodnotnú ochranu. No a ak si prajete vlastniť celkom originálny kryt, ktorý nemá nikto na svete, stavte na kryt s vlastným motívom. Dajte si na neho svoju fotografiu, upravte ho podľa svojich predstáv a užívajte si závistlivé pohľady okolia.

Nokia X10 ako moderný smartfón na každý deň

Ak hľadáte perfektného spoločníka na zdieľanie obsahov na sociálnych sieťach, fotenie, natáčanie videí alebo hranie online hier, nemohli ste si vybrať lepšie. Smartfón Nokia X10 sa postará o to, aby bol váš výkon neobmedzený a bezstarostný aj vďaka zvládaniu 5G sietí. Kreativita pri tvorení fotiek je zabezpečená skvelým rozlíšením hlavnej šošovky 48 MPx doplnená o ultraširokú kamerku či snímač na zachytenie hĺbky ostrosti aj makro. To všetko s technológiou Carl ZEISS. Pri pohľade na tento telefón vás však ako úplne prvý upúta 6,67-palcový displej s Full HD+ rozlíšením a drobným priestrelom pre selfie kamerku. Vďaka jeho pomeru 20 : 9 môžete na displeji sledovať aj viac informácií súčasne.