CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Nokia T20

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryty na tablet Nokia T20 v najvyššej kvalite

Premýšľate nad tým, ako ochrániť svoj nový tablet pred poškodením, vrypmi, nepeknými škrabancami či úplným rozbitím? Elegantným a múdrym riešením je knižkový obal na tablet Nokia T20, ktorý mu dodá štýl a ochráni ho pred následkami pádov či iných nepredvídateľných situácií. Obaly od etuo.sk sú navyše odolné voči vlhkosti, prechu aj iným nečistotám, takže sa stanú ideálnym spoločníkom na cesty do práce, na dovolenky či do školy.

Knižkový obal perfektne doplní váš tablet

Knižkový obal na tablet Nokia T20 vám do života prinesie množstvo výhod. Okrem toho, že tablet ochráni zo všetkých strán pred následkami pádov a nárazov, k nemu nepustí žiadny prach, nečistoty ani vlhkosť. Pokojne tak môžete s tabletom na stole večerať alebo si vychutnávať obľúbenú kávičku bez obáv, že čokoľvek rozlejete a pomrvíte. Pri pádoch sa môžete spoľahnúť na magnetický mechanizmus, ktorý nedovolí samovoľné otvorenie puzdra. Aj pri tvrdších nárazoch na zem si tam môžete byť istí, že vaše zariadenie je v bezpečí. Knižkový kryt slúži aj ako praktický stojan na tablet pri sledovaní filmov, videohovoroch alebo hraní online hier. Vaše ruky tak nebudete zbytočne zaťažovať a zábavu si na tablete môžete užívať ešte pohodlnejšie. Knižkové puzdrá sú skladné, nepridávajú tabletu zbytočné gramy naviac a k tomu všetkému ich môžete používať aj ako praktické puzdro na platobné karty či iné drobnosti. Slúžia na to vstavané otvory obalov. Vďaka veľmi trvácnej farbe a bodovému spôsobu tlače sa farba z obalov neošúcha, neoškrie, nevybledne ani sa nezmení. Budete ho tak môcť dlhodobo používať bez akejkoľvek viditeľnej neželanej zmeny. A k tomu všetkému v obale podľa vašich predstáv bude tablet vyzerať už na prvý pohľad skrátka neodolateľne.

Vyberte si štýl, ktorý vám sadne

Rozhodli ste sa, že špičkový knižkový obal na tablet Nokia T20 potrebujete aj vy? Potom už neostáva nič iné len vybrať si dokonalý dizajn, ktorý sa bude hodiť vášmu štýlu používania. Ak svoj tablet nosíte dennodenne do práce, na obchodné stretnutia či pracovné cesty, mali by ste zvoliť elegantnejší model. Ideálne sa vám bude hodiť napríklad jednofarebný obal z kolekcie Wallet Book. Vybrať si pritom môžete akýkoľvek odtieň od tmavej cez ružovkastú až po čisto bielu. Že milujete farby a pri súkromnom používaní vám vôbec nevadí trochu sa s nimi odviazať? Výborne! Skvele sa pre vás budú hodiť knižkové obaly na Nokia T20 kolekcie Wallet Book Fantastic. Nájdete medzi nimi minimalistické a veľmi moderné motívy lesných zvierat s nádychom boho štýlu, exotické kvetiny, bohaté geometrické vzory či ľudové motívy podčiarkujúce vašu výnimočnosť. Pre milovníkov cestovania máme pripravené obaly s obrázkami obľúbených destinácii a známych metropolí, pre športovcov zas detaily futbalových, basketbalových či volejbalových lôpt. Že váš tablet používa celá vaša rodinka? Potom bude ideálnym riešením kryt s vlastným motívom. Môžete si na neho totiž pripraviť fotografiu všetkých členov z dovolenky, rodinnej oslavy alebo krstín. Výroba tohto obalu je veľmi jednoduchá a zvládnete ju v našom intuitívnom grafickom editore. Dávajte si len pozor na umiestnenie fotografie tak, aby bola dobre viditeľná po oboch stranách obalu.

Doprajte si krásny obal na Nokia T20

Tablet Nokia T20 sa stane ideálnym spoločníkom pri práci, zábave aj rodinných dobrodružstvách. Plynulý chod mu aj pri náročnejších úlohách dodáva 3 GB pamäť RAM a na úložisko 32 GB sa zmestí množstvo aplikácií aj fotografií. Zadný fotoaparát nasníma vaše zábery v rozlíšení 8 MPx a predná selfie kamera zas v rozlíšení 5 MPx. Výhodou je aj možnosť rozšírenia úložiska tabletu Nokia T20 pomocou pamäťovej karty MicroSD či používanie plynulého operačného systému Android 11. Batéria vám s ním vydrží až 8 hodín nepretržitej práce a v prípade potreby nabíjania použite extrémne rýchly USB-C konektor.