+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Nokia G50

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kvalitný obal na Nokia G50 ako samozrejmosť

Kvalitný obal na telefón, to nie je len módny doplnok či ozdoba vášho smartfónu. Kvalitný obal, to je účinná ochrana zariadenia pri pádoch, nárazoch, otrasoch aj vibráciách. Kvalitný obal znamená že váš telefón už nezíska ďalšie škrabance a vrypy, nezničí sa pri páde na zem a nezamrzne pri zmoknutí alebo postriekaní vodou. Skrátka kvalitný obal zabezpečí vášmu telefónu dlhšiu trvácnosť a vám bezpečnejší pocit pri jeho používaní. A keď je toto všetko splnené, poslúži vám, samozrejme, aj ako neprekonateľný módny doplnok. 

Aké výhody vám prinesie obal na Nokia G50?

Odolné obaly na Nokia G50 z dielne etuo.sk sa vyznačujú maximálnou odolnosťou a flexibilitou. Sú vyrábané v špecializovaných podmienkach tak, aby spĺňali tie najprísnejšie bezpečnostné štandardy. Materiály ako TPU, tvrdené plasty alebo jemné silikóny sú v rámci puzdier ľahké, prispôsobivé a jednoducho vyčistiteľné. Zároveň však poskytujú vysoký stupeň ochrany, pretože dokážu tlmiť nárazy, a tým aj ich následky na originálnom kryte telefónu. Nestarajú sa však iba o vrchný kryt, ale taktiež o krehké vnútorné komponenty. Tým, že neprežívajú silné nárazy, sa totiž menej opotrebovávajú a fungujú dlhšie v stave, v akom ste smartfón zakúpili. Puzdro na telefón Nokia G50 je tak komplexným ochranným štítom pri každodennom fungovaní vášho zariadenia. Vďaka oleofóbnej vrstve je z vonkajšej strany veľmi príjemný na dotyk, nelepia sa na neho nečistoty ani mastné odtlačky prstov a telefón s ním v ruke pôsobí pohodlnejšie. V prípade, že sa obal znečistí alebo ho len z hygienických dôvodov potrebujete dezinfikovať, stačí vám na to vlhká handrička či dezinfekčný gél. Motívy a farby sú na obaly tlačené špeciálnou bodovou metódou, takže sa nemusíte báť ich vyblednutia, oškretia alebo inej zmeny v čase. Práve naopak, motívy vydržia na obale v perfektnom stave po celé mesiace a roky.      

Doplňte svoj telefón o dokonalý kryt. Na prvý pohľad  

Veľmi dôležitým atribútom, podľa ktorého by ste si mali vyberať svoj obal na telefón, je aj jeho výzor. Ideálne bude, pokiaľ si vyberiete model presne dopĺňajúci váš štýl. Našim zákazníkom odporúčame objednávať obaly, do ktorých sa zamilujú hneď na prvý pohľad. Ste fanúšikom športových hier alebo sami športujete? Vyberte si obal so športovým motívom alebo s nápisom vo farbách vášho obľúbeného tímu. Že ste skôr jemná duša, ktorá túži mať na mobile rozkvitnuté kvety a závan prírody? Výborne, objednajte si jeden z našich pastelových vzorov a váš telefón bude kvitnúť radosťou. Že ste skôr vyznávačom “starých dobrých časov”? Potom sa pre vás bude skvele hodiť jeden z obalov s vintage vzormi. Ak naopak nechcete vyberať z hotových obalov na Nokia G50, máte radi tvorbu a najradšej by ste používali obal s vlastnými motívmi, nie je nič jednoduchšie. Preklikajte sa do nášho online editora, kde si obal so svojou fotografiou môžete vytvoriť celkom jednoducho a pomerne rýchlo. Bez predošlých skúseností s grafikou alebo potreby sťahovania aplikácie. Do editoru si pridajte svoju obľúbenú fotografiu, upravte ju posúvaním, doplňte o dodatočné obrázky alebo texty podľa svojho výberu. Potom si svoju grafiku už len skontrolujte a odošlite do našej výroby. Všetko online, prehľadne a krok za krokom.          

Smartfón Nokia G50 k vašim službám 

Doprajte si skvelý smartfón plný moderných funkcii v príjemnom dizajne. To všetko získate s telefónom Nokia G50. Okrem konektivity k najrýchlejšej 5G sieti vám ponúkne aj trojitú kameru s rozlíšením 48 MPx a ultraširokou kamerou i šošovkou pre zachytenie hĺbky ostrosti v kruhovom výreze zadnej časti mobilu. Ohromný displej s uhlopriečkou 6,67 palcov sa môže pochváliť pomerom zobrazenia 19,5 : 9, vďaka čomu na ňom uvidíte viac informácií súčasne. Batéria s kapacitou až 5 000 mAh pre výdrž bez nabíjania aj dva dni je potom už len akousi čerešničkou na torte.