+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Nokia G21

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Odolné obaly na Nokia G21

Obaly, ktoré sa postarajú o ochranu pred poškodením, škrabancami, vrypmi, preliačeniami aj prasklinami. Kryty chrániace pred mastnými odtlačkami prstov, prachom, vlhkosťou a nečistotami. Puzdrá, ktoré perfektne sedia na vašom zariadení a dodávajú mu prvotriedny štýl. To sú obaly na smartfón Nokia G21 od etuo.sk. S našimi krytmi získate pocit bezpečia pri každodenných činnostiach ale aj pocit výnimočnosti vždy, keď vám niekto krásny obal pochváli. Obaly sú maximálne odolné, flexibilné a prispôsobiteľné. Na telefóne pôsobia ľahko a veľmi príjemne na dotyk.

Vyhliadnite si svojho favorita

Pri výbere krytu na telefón Nokia G21 zohráva veľmi dôležitú rolu kvalita. Ale hlavnú úlohu hrá vždy jeho vzhľad. Ten je predsa kľúčový! Náš telefón v priemere chytíme do ruky 150-krát za deň. Predstavte si teda, ako často nám na ňom spočinie zrak... Práve preto by ste si mali vybrať obal, na ktorý sa budete chcieť pozerať a ktorý vám bude robiť ideálne radosť každý deň. Nechajte ho zapasovať do vášho štýlu, povahy, životného tempa a svetonázoru. Nechajte ho zažiariť, ak má zažiariť alebo naopak nenápadne ochraňovať, pokiaľ si to tak prajete. V našom e-shope máte na výber z viac ako 300 možností, takže si vyhraďte čas, pohodlne sa usaďte a vyberajte. Ste milovníkom jednoduchosti? Siahnite po jednofarebných silikónových obaloch z kolekcie Soft Flex, ktoré chránia telefón, sú veľmi príjemné na dotyk a zároveň pôsobia elegantne. Pre ozajstných minimalistov sú tu zas transparentné obaly na Nokia G21 – tie nechajú veľmi nenápadne vyniknúť dizajn vášho smartfónu a zároveň mu poskytnú dokonalú ochranu zo všetkých strán. Milujete farby a vzory? Stavte teda na plastikové obaly zo série Design Case. Nájdete tu akvarelové maľby s prvkami zlatých odleskov, kryty s mramorovými prvkami doplnené o pásy drahých kovov alebo neutrálnejšie geometrické vzory.

Kryty s vlastným motívom na Nokia G21 sa nosia

A nosia sa vo veľkom. Obaly s vlastnými motívmi si totiž obľúbili aj známe osobnosti a influenceri. Často tak môžete na ich instagramových účtoch sledovať kryty s fotkou ich milovanej polovičky, drahých detičiek, domácich miláčikov či momentky z párty s najlepšími priateľmi. Pritom dopriať si podobný štýlový doplnok na mobil si môžete aj vy. Už dnes a veľmi jednoducho. Stačí, pokiaľ si vyberiete typ svojho obalu na Nokia G21 a kliknete na možnosť tvorby vlastného motívu. Hneď potom vás presmerujeme do nášho online kreatívneho editora. Nemusíte si kvôli tomu sťahovať žiadne aplikácie a zaberať tak drahocenné miesto vo vašom zariadení. Všetko vybavíte online a už za niekoľko minút. Editor je totiž veľmi intuitívny a zvládne ho každý aj bez skúseností s akýmkoľvek grafickým programom. Ku fotkám na svojom kryte si tak môžete pridávať obľúbené slová, písmená či mottá a vety, vopred pripravené obrázky alebo svoje obľúbené farby. Keď budete hotoví, svoju grafiku si skontrolujte a zašlite ju k nám do výroby. Všetky vaše grafiky tlačíme na odolný biely podklad tak, aby čo najlepšie vynikli všetky farby. Potom už len netrpezlivo čakajte na svoj vysnívaný originálny obal na telefón Nokia G21. A ešte jedna vec – nezabúdajte, že personalizovaný kryt je skvelým darčekom pre vašich blízkych napríklad na narodeniny, Vianoce či výročie.

Keď spoľahlivý smartfón, tak Nokia G21

Smartfón Nokia G21 vám prináša unikátnu výdrž batérie, prepracovaný dizajn a plynulé ovládanie pomocou operačného systému Android 12. Veľmi ľahko si s ním zvyknete na batériu, ktorá vydrží bez potreby nabíjania až 3 dni doplnenú o možnosť rýchleho 18W nabíjania kedykoľvek vám to vyhovuje. Tento telefón má krásny displej s uhlopriečkou 6,5 palcov, obnovovacou frekvenciou 90 Hz, výkonnou čítačkou odtlačkov prstov aj kvapkovitým výrezom pre 13 MPx selfie kameru. K tomu zadný snímač s rozlíšením 50 MPx doplnený o inteligentné AI snímanie a dva 2 MPx snímače – hĺbkový a makro.