CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Nokia G11

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre ochranný kryt

Pri telefóne Nokia G11 dbali jeho výrobcovia na podporu jeho výdrže a odolnosti pred poškodením. Získal tak prvky, ktoré by ho mali ochrániť pred následkami pádov či otrasov. Avšak ani ochrannou zložkou od výroby sa všetky vrypy, škrabance, preliačenia či rozbitia nedajú úplne vylúčiť. Spoľahlivejšou formou ochrany vášho smartfónu je odolný obal z kvalitných materiálov, ktorý vydrží nielen neopatrnejšie zachádzanie, ale aj pády z vyššej výšky, pokladanie na displej či ostriekanie vodou. Obaly na Nokia G11 na smartfón zapasujú na milimeter svojimi rozmermi aj výrezmi na externé komponenty ako sú slúchadlá, nabíjací kábel či na bočné tlačidlá a fotoaparát. Svoj kryt tak nebudete musieť dávať z obalu nikdy dole. Ich povrch môžete kedykoľvek vyčistiť vlhkou handričkou, prúdom tečúcej vody alebo dezinfekčným gélom tak, aby vám ich čistota pripadala ako samozrejmosť. Na obale sa viditeľne nezachytávajú mastné odtlačky prstov či iné nedokonalosti. Stále tak vyzerajú božsky a navyše sú príjemné aj na dotyk. Vyberte si z našej ponuky viac ako 300 modelov ten, čo sa vám najviac zapáči. Nech sa páči!

Vyberte si typ obalu na Nokia G11

Premýšľate nad tým, aké puzdro sa bude ideálne hodiť vášmu životnému štýlu, pracovnému tempu a rodinnému životu? Ak vyhľadávate skôr 100 % spoľahlivú ochranu za každej situácie, zvoľte si knižkový kryt na Nokia G11. Perfektne ochráni celý povrch vášho telefónu či už ide o jeho zadnú, bočné alebo prednú stranu. Magnetický uzáver sa spoľahlivo zaklapne a neotvorí výklopné rameno ani pri tvrdších pádoch. Vďaka tomu získate istotu bezpečia a pohody pri používaní. Knižkové puzdro sa dá navyše používať aj ako stojan na mobil pri sledovaní online filmov alebo videochatovaní. Chráni tak vašu krčnú chrbticu a uľaví aj namáhaným pažiam. V prípade, že svoj mobil používate veľmi intenzívne, často používate fotoaparát či ho nosievate vo vrecku nohavíc, lepšie sa pre vás bude hodiť jeden z našich silikónových obalov. Tie pôsobia veľmi kompaktne, ale napriek tomu chránia všetky strany telefónu. Vďaka vystúpeným hranám presahujúcim o pár milimetrov displej mobilu zabraňujú kontaktu obrazovky s rovnými plochami. Svoje zariadenie tak môžete pokladať displejom smerom dole bez poškodenia, a dokonca sa mu nič nestane ani pri páde na rovnú zem. Silikónové obaly na Nokia G11 pôsobia prirodzene, krásne sa prispôsobia a hodia sa na všetky príležitosti. Máte vybraté?

Na dizajne krytu taktiež záleží

Ak ste sa rozhodli pre ideálny typ obalu, polovica práce je už za vami. Terza si už len stačí zvoliť, ktorý sa vám najviac páči designovo. Bude to jeden zo série Foto Case, napríklad s obrázkom silného štvronohého tátoša alebo dvojnohej sexi modelky či radšej exotických dovolenkových destinácií? Siahnuť naopak môžete aj po abstraktných vzoroch, napríklad po akvarelových maľbách či motívoch moderného mramoru. Pre jemné duše máme v zásobe príjemné boho motívy lapačov snov, pierok a divokých kvetov, pre milovníkov prírody zas kresby zvierat, detaily kvetín, rastlín a ďalších prírodných prvkov. A pokiaľ si nevyberiete z našej hotovej kolekcie, nie je nič stratené. Vyrobiť si totiž môžete aj kryt s vlastným motívom. Celkom podľa svojich predstáv a fantázie. Dajte si naň fotku z vlastnej galérie alebo obľúbený obrázok z vašej dielne. Vytvoríte doplnok, aký nemá nikto iný!

Nokia G11: bezpečná voľba

Telefón Nokia G11 sa stane vašim spoľahlivým spoločníkom na každý deň. Doprajte si s ním príjemné fotografovanie vďaka trojici zadných fotoaparátov v rozlíšení hlavného displeja 13 MPx a senzorov na snímanie hĺbky ostrosti i makro snímky. K tomu taktiež skvelý zážitok zo sledovania videí, hrania online hier či videochatovania s 6,5 palcovým HD+ displejom s výrezom pre selfie kamerku. Samozrejmosťou je možnosť odomykania tvárou, snímač odtlačkov prstov či pravidelné aktualizácie plynulého operačného systému Android 11. K tomu ako bonus batéria s predĺženou výdržou a kapacitou až 5 050 mAh. Tešíte sa už na jeho používanie?