+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Nokia G10

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kryty na telefón Nokia G10 ako základ ochrany

Premýšľate o efektívnej ochrane svojho telefónu? Potom by ste si nemali nechať ujsť kryty na telefóny prvotriednej kvality od etuo.sk. Stanú sa pre vás nielen spoľahlivým spoločníkom, ale aj dizajnérskym doplnkom, ktorý účinne chráni smartfón pred nečistotami a rôznymi druhmi mechanického poškodenia. Elegantný kryt telefónu zabráni tvorbe škrabancov, odrenín a vrypov, a tak predlžuje životnosť mobilu.

Množstvo výhod v jednom silikónovom obale

Silikónové obaly chránia telefón nielen zo zadnej a bočných strán, ale aj zo strany obrazovky. Vďaka prečnievajúcim hranám totiž zabránia kontaktu displeja s obrazovkou, a tak sa už nemusíte báť odretej obrazovky spôsobenej neustálym pokladaním na stôl či častými pádmi na zem. Bočné hrany odolné voči nárazom naviac udržia zariadenie v bezpečí pred vibráciami, ktoré môžu spôsobiť nižšiu trvácnosť zariadenia alebo jeho postupné strácanie na hodnote. Používame na nich len tú najkvalitnejšiu bodovú tlač odolnú voči oteru, zafarbeniu alebo zmytiu vodou. Vďaka tomu sú potlače na obaloch veľmi trvácne a ich kúzlo vytrvá v pôvodnom stave aj niekoľko rokov. Práve preto sa nemusíte obávať toho, že by ste obal museli po niekoľkých mesiacoch vymeniť. Zo skúsenosti však vieme, že naši zákazníci radi obaly na telefónoch striedajú podľa toho, na akú príležitosť na chystajú, aké je práve ročné obdobie alebo akú majú náladu. Páči sa tento nápad aj vám?

Typ a štýl krytu na Nokia G10 podľa vášho výberu

Silikónové obaly majú veľkú výhodu v tom, že sú vyrobené z prvotriednych materiálov odolných voči vibráciám a otrasom. Takto chránia telefón pred mechanickým poškodením z jeho vonkajšej strany, ale aj pred poškodením veľmi jemných vnútorných komponentov smartfónu. Knižkové kryty sa postarajú o maximálne bezpečie displeja a elegantný štýl, ktorý vám prinášajú. Gumené obaly typu „bumper“ sú vhodné hlavne do extrémnejších situácií, kedy naozaj efektívne tlmia nárazy a k zariadeniu neprepustia žiadne poškodenia. Ak pri svojom obale naopak nechcete nechať zaniknúť ani dizajn telefónu, zvoľte obaly Ultra Slim pôsobiace ako druhá koža telefónu. Sú transparentné, ultra tenké a nechajú krásne vyniknúť každý prvok samotného smartfónu Nokia G10. Naopak objemnejším, no zato veľmi spoľahlivým je karbónový typ krytu. Vo svojej čiernej farbe vyzerá luxusne a poskytne jeden z najvyšších stupňov ochrany pre mobil. Pokiaľ vám záleží na dokonale uhladenom štýle či už vo voľnom čase alebo pri práci, zvoľte jedno z našich najnovších puzdier – kožené s elegantným gravírovaním alebo v hladkej úprave bez akéhokoľvek obrázku. Nájdete ich u nás v hnedej, škoricovej, čiernej aj sivej farbe. Pre milovníkov prírody máme pripravené originálne drevené obaly s jedinečnými kresbami dreva a prírodnými motívmi stromov či lesných zvierat. Tieto kryty poskytujú vysoký stupeň ochrany aj vďaka spevneným okrajom a niekoľkovrstvovej úprave. A ak si z týchto možností nevyberiete žiadnu, ktorá by vás oslovila, nezúfajte. Práve pre vás sme si pripravili možnosť vytvoriť si vlastný kryt len v niekoľkých jednoduchých krokoch. Pekne pohodlne a všetko online. Stačí si vybrať svoju obľúbenú fotografiu, presunúť sa do nášho online editora a skombinovať ju s vašimi obľúbenými farbami alebo nápismi. Konečne obal na telefón Nokia G10 presne podľa vašich predstáv, však?

Nokia G10 prináša veľký displej aj veľkú batériu

Zdieľajte svoj život s rodinou a priateľmi pomocou telefónu Nokia G10 bez obmedzení! Medzi jednotlivými nabíjaniami s ním totiž nebudete počítať hodiny, ale dni. Batéria s kapacitou 5 050 mAh sa postará o nepretržitý výkon pokojne aj po celý víkend. Navyše sa vám iste zapáči aj jeho 6,5-aplcový displej, ktorý je dostatočne kvalitný, žiarivý a jasný na to, aby okamžite zaujal vašu pozornosť. Najnovší aktualizovaný operačný program Android 11 sa naviac postará o plynulý výkon, technológia odomykania tvárou či pomocou odtlačkov prstov zas o dokonalú bezpečnosť. Séria troch výkonných zadných fotoaparátov tak už pôsobí len ako čerešnička na torte.