CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Nokia C20

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Puzdrá na Nokia C20 od etuo.sk

Ak ste si práve zakúpili telefón Nokia C20, možno premýšľate nad tým, ako ho čo najefektívnejšie ochrániť. Odpoveď je jasná – zvoľte kvalitné príslušenstvo, ktoré odoláva vonkajším deštruktívnym vplyvom a chráni tak aj jemné vnútorné komponenty vášho zariadenia. Kvalitný kryt nemusíte z telefónu dávať nikdy dole a pri dobrej starostlivosti vám vydrží v dobrej kondícii celé roky. Ak však nemáte chuť čakať tak dlho a jeho dizajn si prajete meniť omnoho častejšie, nie je nič jednoduchšie. Vybrať si môžete hneď niekoľko modelov, ktoré budete striedať vždy podľa svojej nálady alebo príležitosti, na ktorú sa chystáte.

Tú najlepšiu ochranu poskytne silikónový kryt na Nokia C20

Silikónové puzdro tvorí vrstvu tlmiacu nárazy pri prípadných pádoch telefónu. Minimalizuje riziko vážneho poškodenia citlivých komponentov vo vnútri smartfónu. Taktiež ochraňuje jeho telo pred mechanickým poškodením, vrypmi, škrabancami aj vlásočnicovým rozbitím. Obaly sú vyrábané z prémiových materiálov, ktoré k vášmu mobilu nepripustia vlhkosť, prach, nečistoty ani mastné odtlačky prstov. Aj keď sa zdá, že silikónové obaly neochraňujú displej smartfónu, opak je pravdou. Práve bočné hrany presahujúce o niekoľko milimetrov obrazovku zaistia to, aby sa nedostala do kontaktu s rovnými povrchmi pri bežnej manipulácii, ale ani pri nárazoch. Už žiadne škrabance spôsobené pokladaním telefónu na špinavý stôl či rozbitie displeja pri páde na chodník. Pretože je puzdro vyrobené výlučne z pevného plastu, dá sa navyše veľmi ľahko čistiť a dezinfikovať. Pokojne na neho môžete používať vlhkú handričku, dezinfekčný gél alebo ho umývať pod tečúcou vodou. Obal perfektne sadne presne na váš model telefónu a pevne ho pridrží. Vďaka špeciálne navrhnutým výrezom pre externé komponenty, fotoaparát, reproduktory, senzory odtlačkov prstov a bočné tlačidlá nemusíte z obalu telefón nikdy vyberať a môže v ňom byť prichytený celé týždne, mesiace a roky. 

Rozhodnite sa pre dokonalý dizajn vášho obalu

Pri výbere toho najvhodnejšieho obalu na svoj smartfón by ste mali zohľadniť svoj životný štýl, svoje potreby aj módny vkus. Pokiaľ ste vášnivým cestovateľom, športovcom alebo milujete dobrodružstvo a telefón vám nikdy nesmie chýbať v ruke, premýšľajte skôr o naozaj odolných puzdrách, ako sú knižkové obaly, gumené modely alebo karbónové kryty s vysokou odolnosťou. V prípade, že svoj telefón nechávate najradšej doma alebo ho vždy starostlivo pokladáte do kabelky či do vrecka, ideálnym pre vás bude silikónový obal, ktorý nezaberie množstvo miesta a telefónu nepridáva zbytočné centimetre naviac. Veľmi elegantným a minimalistickým riešením sú obaly zo série Ultra Slim pôsobiace na mobile ako druhá koža. Pretože sú priehľadné, na prvý pohľad si ich ani nevšimnete. Upútajú však svojimi motívmi na zadnej strane. Na tomto mieste si môžete vybrať zo zábavných obrázkov, športových, ľudových alebo prírodných motívov, inšpiratívnych nápisov alebo ďalších moderných grafík. Ak naopak premýšľate o niečom nápadnejšom a pestrejšom, siahnite po kolekcii Soft Flex ponúkajúcej nepriehľadné puzdrá spevnené aj po bočných hranách s motívmi mramoru alebo abstraktných olejových malieb. Ich farebnosť si môžete vybrať podľa toho, ktorá farba sa najlepšie hodí k vašim bežným outfitom alebo naopak podľa toho, ktorú farbu máte najradšej. Nezabúdajte na to, že na tento obal sa budete dennodenne pozerať, a tak by mal byť pre vás dokonalý.

Rokmi overená kvalita: Nokia C20

Pri smartfóne Nokia C20 si hneď na prvý pohľad obľúbite jeho výnimočný dizajn v jemnom prevedení s kruhovým výrezom na hlavnú zadnú kameru a príjemnou farebnosťou. Tento telefón má naviac rýchly osemjadrový procesor, ktorý vám dovolí robiť viac, plynulejšie a jednoduchšie. Aj keď máte pustených niekoľko aplikácií naraz. Trvácna batéria dovolí telefónu neobmedzene fungovať po celý deň intenzívnej činnosti či už ide o fotenie, sledovanie filmov alebo hranie online hier. Navyše krásna HD+ LCD 6,5-palcová obrazovka zobrazí všetky detaily presne tak, ako ste si to predstavovali.