+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Nokia C10

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Správna ochrana telefónu prináša množstvo výhod

Pokiaľ sa rozhodujete o kúpe ochranného príslušenstva na svoj telefón Nokia C10, iste sa vám v hlave prevaľuje jazýček váh zo strany investície na stranu benefitov, ktoré ňou získate. Dovoľte, aby sme vám pomohli. Na jednu stranu postavíme cenu, ktorá predstavuje len zlomok toho, čo by ste museli zaplatiť pri oprave svojho telefónu, výmene niektorej jeho časti alebo kúpe nového zariadenia pri jeho rozbití. Na druhej strane však stojí omnoho viac - bezpečie telefónu zaistené pomocou skvelého strihu obalu na telefón a jeho prémiového materiálu. Táto kombinácia umožní neustálu ochranu zariadenia - obal totiž nemusíte dávať dole nikdy. Ani pri športe, jeho nabíjaní, počúvaní hudby či fotografovaní. Získate tak istotu, že obal ochráni telefón pred mechanickým poškodením rovnako ako pred “utopením” vo vode, pred nečistotami, prachom aj mastnými odtlačkami prstov. To všetko v krásnom prevedení podľa vášho výberu a životného štýlu.

Silikónové obaly na Nokia C10 ako spoľahlivá ochrana

Silikónové puzdrá na telefón Nokia C10 prinášajú aj mnoho iných prvkov, vďaka ktorým si ich zamilujete už na prvý pohľad. Pôsobia príjemne na dotyk, bránia vyšmyknutiu telefónu z rúk a vyzerajú skrátka božsky. Aj keď sa môže zdať, že silikónové obaly nechránia displej telefónu, opak je pravdou. Vďaka bočným hranám vystúpeným o niekoľko milimetrov nad okraj obrazovky sa postarajú o to, aby predná strana smartfónu neprišla do kontaktu s rovnými povrchmi. Tak zabezpečia, že sa pri bežnom používaní displej nepoškriabe ani nezašpiní. Svojimi rozmermi perfektne kopírujú telo telefónu, ktoré jemne obopnú a už nepustia. Aspoň nie vtedy, keď si to neželáte. Rešpektujú bočné tlačidlá aj výrezy pre fotoaparát a reproduktory či externé komponenty, ako je nabíjací port či slúchadlá.

Vyberte si dizajn podľa svojho vkusu      

Pri výbere obalu na telefón by ste sa mali v prvom rade zameriavať na jeho kvalitu. Ale nezabúdajte ani na dizajn, ktorý pokiaľ je správne zvolený, môže vám vyčariť úsmev na tvári, doplniť outfit alebo vyjadrovať váš názor na veci okolo vás. V našej ponuke nájdete široký výber možností od obalov šitých na mieru až po moderné kúsky obľúbené stovkami našich zákazníkov. Ak ste individualista, ktorý chce mať ideálne všetko podľa svojho vlastného názoru, spoľahnite sa na obaly s vlastnými motívmi. Môžete si na nich dať fotografiu zo svojej vlastnej galérie, použiť motto podľa svojho výberu, ukázať svetu svoju obľúbenú filmovú hrdinku alebo si na nich zvečniť mená a dátumy narodení svojich detí. Fantázii sa u nás medze nekladú. Týmto spôsobom môžete získať originálny kúsok vhodný nielen pre vás, ale aj ako darček pre svojich najbližších. Obal s vlastným motívom môžete vyrobiť ako znak priateľstva pre svoju najlepšiu kamarátku alebo na dôkaz lásky pre svoju drahú polovičku. Ak však toto nie je vaša šálka kávy, čo si tak vybrať z hotových obalov pripravených pre vaše potešenie? Na výber sú u nás priehľadné silikónové kryty kolekcie Ultra Slim pôsobiace na tele telefónu ako druhá koža. Alebo modely série Soft Flex s modernými motívmi mramoru, ľudovými vzormi, obrázkami zvierat, kvetov, obľúbených dovolenkových destinácií či vašich milovaných športov. Rozhodnite sa podľa seba a tešte sa z dokonalej ochrany svojho smartfónu.

Štýlový smartfón Nokia C10

Spoľahlivý telefón, ktorý vás nikdy nenechá v štichu. To je Nokia C10. Okrem toho, že jeho batéria s kapacitou 3 000 mAh vydrží fungovať po celý deň, dovolí vám smartfón používať jeho funkcie plynulejšie ako kedykoľvek predtým vďaka operačnému systému Android 11. Od ostatných modelov sa výrazne odlišuje svojim krásnym nordickým dizajnom v chladných sivých a fialových farbách a na výnimočnosti mu pridáva aj zadný fotoaparát. Ten je navrhnutý v kruhovom tvare s hlavným objektívom a 5 MP senzorom. Zamilujte si taktiež HD+ LCD obrazovku s uhlopriečkou 6,5 palcov a užívajte si s ňou sledovanie videí, fotiek či filmov.