+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Nokia 7.2

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Odolné puzdro na váš telefón predstavuje originálnu ochranu

Obaly na telefóny sa stali prirodzenou súčasťou našich životov – tak, ako smartfóny samotné. Prečo si teda nedopriať naozaj elegantný obal, ktorý doplní vašu osobnosť tým správnym spôsobom? Veď ho pri sebe nosíte denne, fotíte sa s ním a možno s pohľadom naň aj zaspávate...

TPU materiál ako základ kvalitnej ochrany

Naše silikónové obaly sú vyrobené z kvalitného TPU materiálu, ktorý bezpečne odoláva nárazom a je skvelý na dotyk. Svoje vlastnosti získava množstvom kombinácií fyzikálnych vlastností, čo z neho robí extrémne flexibilný materiál, ktorý možno adaptovať na nespočetné množstvo účelov. Obalí váš telefón tak, že z neho nemôže vypadnúť a jeho precízne výrezy neobmedzujú žiadne funkcie telefónu. Naviac všetky naše obaly prečnievajú niekoľko milimetrov aj cez obrazovku telefónu, takže sa o ňu nemusíte báť ani keď ho položíte na nerovný prednou stranou. Obaly sú vybavené oleofóbnou vrstvou, vďaka ktorej nielenže zabránite vniknutiu vody k vášmu zariadeniu, ale taktiež na nich nezanecháte mastne odtlačky prstov, prach a ďalšie nečistoty. Vďaka precíznym výrezom sú naviac pripravené na vaše používanie fotoaparátov, reproduktorov, konektorov na nabíjanie, slúchadiel a ďalších iných doplnkov. Naše polo transparentné obaly vášmu zariadeniu nepridajú ani centimeter objemu naviac a budete s nimi vyzerať elegantnejšie, ako kedykoľvek predtým.

Nokia 7.2 zaujme asi každého

Nokii 7.2 môžeme iste uložiť plusové body za krásny elegantný dizajn a tiež čistý Android 9.0 s pravidelnými aktualizáciami. Ide o poctivý telefón strednej triedy, ktorí za svojimi konkurentmi nijako nezaostáva. Práve naopak. Trojitý fotoaparát obsahuje veľké množstvo funkcií, dobrú stabilizáciu videa 1080 p/30 fps a naviac na zadnej stane vyzerá božsky. Jeho 3 500 mAh batéria vydrží svedomito aj tie najnáročnejšie dni a naviac má telefón aj spoľahlivý skener odtlačkov prstov. Jeho matná strana je však pomerne klzká, preto radšej stavte na príjemnejší odolný obal či puzdro.