+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Nokia 7.2

Obaly pre Nokia 7.2

Smartphone Nokia 7.1 a Nokia 7 je úplne iný model telefónu.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Odolné puzdro na váš telefón predstavuje originálnu ochranu

Obaly na telefóny sa stali prirodzenou súčasťou našich životov – tak, ako smartfóny samotné. Prečo si teda nedopriať naozaj elegantný obal, ktorý doplní vašu osobnosť tým správnym spôsobom? Veď ho pri sebe nosíte denne, fotíte sa s ním a možno s pohľadom naň aj zaspávate...

TPU materiál ako základ kvalitnej ochrany

Naše silikónové obaly sú vyrobené z kvalitného TPU materiálu, ktorý bezpečne odoláva nárazom a je skvelý na dotyk. Svoje vlastnosti získava množstvom kombinácií fyzikálnych vlastností, čo z neho robí extrémne flexibilný materiál, ktorý možno adaptovať na nespočetné množstvo účelov. Obalí váš telefón tak, že z neho nemôže vypadnúť a jeho precízne výrezy neobmedzujú žiadne funkcie telefónu. Naviac všetky naše obaly prečnievajú niekoľko milimetrov aj cez obrazovku telefónu, takže sa o ňu nemusíte báť ani keď ho položíte na nerovný prednou stranou. Obaly sú vybavené oleofóbnou vrstvou, vďaka ktorej nielenže zabránite vniknutiu vody k vášmu zariadeniu, ale taktiež na nich nezanecháte mastne odtlačky prstov, prach a ďalšie nečistoty. Vďaka precíznym výrezom sú naviac pripravené na vaše používanie fotoaparátov, reproduktorov, konektorov na nabíjanie, slúchadiel a ďalších iných doplnkov. Naše polo transparentné obaly vášmu zariadeniu nepridajú ani centimeter objemu naviac a budete s nimi vyzerať elegantnejšie, ako kedykoľvek predtým.

Nokia 7.2 zaujme asi každého

Nokii 7.2 môžeme iste uložiť plusové body za krásny elegantný dizajn a tiež čistý Android 9.0 s pravidelnými aktualizáciami. Ide o poctivý telefón strednej triedy, ktorí za svojimi konkurentmi nijako nezaostáva. Práve naopak. Trojitý fotoaparát obsahuje veľké množstvo funkcií, dobrú stabilizáciu videa 1080 p/30 fps a naviac na zadnej stane vyzerá božsky. Jeho 3 500 mAh batéria vydrží svedomito aj tie najnáročnejšie dni a naviac má telefón aj spoľahlivý skener odtlačkov prstov. Jeho matná strana je však pomerne klzká, preto radšej stavte na príjemnejší odolný obal či puzdro.