+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Nokia 7.1

Obaly pre Nokia 7.1


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Nokia 7.1 Plus, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na mobil Nokia 7.1

Nokia 7.1 je stávka na istotu čo sa týka kvality prevedenia aj softwarového vybavenia. Zamysleli ste sa však nad tým, ako je možné ochrániť tento prémiový telefón aj zvonku? Pri každodennom používaní telefónu totiž nie je výnimkou, že nám vypadne z rúk, poškodí sa v taške plnej iných, ostrejších vecí, alebo sa jednoducho iba poškriabe tak, že si to ani nestihneme všimnúť. Všetky tieto nepríjemné udalosti ústia v postupné strácanie hodnoty zariadenia a potrebu ho po čase vymeniť za nepoškodený kus. Zamedzte tomu odolnými krytmi a krásnymi obalmi na telefón!

Výber motívov pre obaly na Nokia 7.1

K elegantnejšiemu štýlu sa skvele hodia knižkové obaly. Na tých našich z kolekcie Wallet Book nebudete vďaka ich povrchovej úprave zanechávať odtlačky prstov a ľahko zvládnu prach aj nečistoty. Ich vnútro tvorí pevný obal z elastického a vysoko odolného TPU materiálu, do ktorého spoľahlivo prichytíte svoju Nokiu. Predné krídlo s magnetickým uzáverom obsahuje dva otvory, do ktorých si môžete ukryť platobnú kartu, identifikačný preukaz, vizitku alebo čokoľvek, čo vás napadne. Silný magnet zabudovaný v odklápacej časti puzdra zamedzuje samovoľnému otváraniu. Vďaka zadnému lomu je možné obal použiť ako stojan na telefón a vychutnávať si sledovanie videí či filmov. Ak vám naopak knižkové puzdrá nevyhovujú a preferujete farby a vzory, ideálnou pre vás bude kolekcia silikónových obalov Fantastic s presne sediacimi rozmermi a precíznymi výrezmi na konektory aj fotoaparát.

Nokia 7.1 - informácie o telefóne

Výrobca Nokia je na našom trhu už pekných pár rokov, za ktoré si stihol získať srdca mnohých užívateľov. Aj v rámci smartfónov sa blíži dopredu míľovými krokmi a potvrdzuje to jeho model Nokia 7.1. Ten má okrem nadštandardného fotoaparátu a krásneho prevedenia taktiež jemný displej s HDR10 a dobrý výkon. Aj keď je jeho konštrukcia pevná, prémiové spracovania si zasluhuje prvotriednu starostlivosť. Opatriť svoju Nokiu 7.1 vhodným krytom či odolným puzdrom, ktoré ju ochránia za každých okolností.