+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Nokia 6.2

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Bezpečie telefónov, to sú odolné obaly

Aj vy by ste si priali, aby bol váš mobilný telefón v bezpečí pred nepeknými následkami pádov? Potom stavte na kvalitné ochranné doplnky. Naše kryty pre smartfón Nokia 6.2 sú vyrobené z moderných TPU materiálov, ktoré okrem toho, že dosahujú vysokú odolnosť voči vlhkosti či nečistotám, neprepustia k telefónu ani poškodenia ostrými predmetmi či nárazmi. Sú vyrobené presne na váš typ telefónu a sadnú na neho na milimeter presne. Nestane sa tak, že by ste telefón s v obale nemohli nabiť, používať s ním fotoaparát alebo jednoducho zamknúť či vypnúť telefón. Kryty sú s vami všade, kam sa pohnete 24 hodín 7 dní v týždni.

Štýlové kryty na vašu Nokiu 6.2

A naviac sú naozaj prekrásne! Ponúkame vám polo transparentné obaly, ktoré sú veľmi nenápadné, ale zato účinné, jemné na dotyk a pevné vo vzťahu k telefónu. Vyberte si model, ktorý vám najviac padne do oka. Je to veľmi jednoduché. Vďaka svojim odolným vlastnostiam dokážu puzdrá predchádzať následkom nárazov, poškriabaniu ostrými predmetmi alebo ďalšími nepríjemnými vplyvmi. Naviac všetky naše obaly prečnievajú niekoľko milimetrov aj cez displej telefónu, takže sa nemusíte báť ani o váš displej aj keď ho položíte bez ochrany do kabelky či na pracovný stôl alebo na lavičku v parku.

Elegantná a výkonná Nokia 6.2

Ak hľadáte eleganciu a zároveň výkonnosť, telefón Nokia 6.2 môže byť niečo pre vás! Skvele sa hodí pre pracovne vyťažených ľudí, ktorí potrebujú využívať v jednom telefóne dve SIM karty vďaka službe dual SIM. Veľkou výhodou telefónu je aj výkonná 3 500 mAh batéria Full HD+ displej. Hlavne mladí užívatelia, ktorí si potrpia na kvalitné fotoaparáty, si u Nokie 6.2 prídu na svoje. Ponúka im totiž trojitý fotoaparát so širokouhlým objektívom prinášajúci príjemne kvalitné zábery. Na výber je na trhu v dvoch farebných verziách – Ceramic Black a Ice. Ktorý bude ten váš?